HP Color LaserJet Pro 4302fdn
4RA84F#B19
Спецификации:
| Функции | Print, copy, scan, fax |
| Скорост на черен печат (ISO, letter) | Up to 35 ppm |
| Скорост на черен печат (ISO, A4) | Up to 33 ppm |
| Скорост на цветен печат (ISO) | Up to 35 ppm |
| Скорост на цветен печат (ISO) | Up to 33 ppm |
| Черна за изход на първа страница (писмо, готов) | As fast as 9.1 sec |
| Черна за изход на първа страница (A4, готов) | As fast as 9.5 sec |
| Разпечатване на първа страница цветно (писмо, готов) | As fast as 10 sec |
| Разпечатване на първа страница цветно (A4, готов) | As fast as 10.5 sec |
| Двустранно печатане | Automatic |
| Цикъл на работа (месечен, писмо) | Up to 50,000 pages |
| Цикъл на работа (месечен, А4) | Up to 50,000 pages |
| Препоръчителен месечен обем страници | 750 to 4,000 |
| Качество на черен печат (най-добро) | Up to 600 x 600 dpi; Up to 38,400 x 600 enhanced dpi |
| Качество на цветен печат (най-добро) | Up to 600 x 600 dpi |
| Езици на принтера | HP PCL 6, HP PCL 5e, HP Postscript level 3 emulation, PDF, URF, PWG Raster, Native Office |
| Технология на печат | Laser |
| Възможност за свързване, стандартно | 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX network; 1 Hi-Speed USB 2.0 (device); 1 Hi-Speed USB 2.0 (host); Walk-up USB; Auto-crossover Ethernet |
| Способност за мобилен печат | HP Smart App; Apple AirPrint; Mobile Apps; Mopria Certified |
| Мрежови възможности | Yes, via built-in 10/100/1000Base-Tx Ethernet, Gigabit; Auto-crossover Ethernet; Authentication via 802.1x |
| Минимални системни изисквания за Macintosh | 2 GB available hard drive space, Internet connection or USB port, Internet browser |
| Минимални системни изисквания | 2 GB available hard disk space, Internet connection or USB port, Internet browser |
| Дисплей | 4.3” diagonal WLED-backlit anti-glare (480X272) |
| Скорост на процесора | 1200 MHz |
| Максимална памет | 512 MB NAND Flash, 512 MB DRAM
|
| Памет | 512 MB NAND Flash, 512 MB DRAM |
| Съхраняване | Optional Job Storage via external rear host USB port (minimum 16 GB) |
| Вход за хартия, стандартен | 50-sheet multipurpose tray, 250-sheet input tray, 50-sheet Automatic Document Feeder (ADF) |
| Изход за хартия, стандартен | 150-sheet output bin |
| Вход за хартия, по избор | Optional 550-sheet tray |
| Край на обработката на изходния носител | Sheet feed |
| Видове носители | Paper (bond, brochure, colored, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), postcards, labels, envelopes |
| Специални размери носители | Simplex: Tray 1: 76.2 x 127 to 216 x 356 mm; Tray 2: 98 x 148 mm to 216 x 356 mm; optional Tray 3: 100 x 148 to 216 x 356 mm; Duplex (all trays): 148 x 148 mm to 216 x 356 mm |
| Тип скенер | Flatbed, ADF |
| Формат на файла, получен при сканиране | PDF; JPG; TIFF |
| Увеличена разделителна способност за сканиране | Up to 1200 dpi |
| Разделителна способност на сканиране, оптична | Up to 1200 dpi |
| Размер на сканиране (ADF), максимален | 216 x 356 mm |
| Размер на сканиране (ADF) (минимално) | 102 x 152 mm |
| Максимален размер на сканиране | 216 x 297 mm |
| Скорост на сканиране (нормално, A4) | Up to 29 ppm, up to 26 ppm |
| Скорост на двустранно сканиране (нормално, A4) | Up to 44 ipm (b&w), up to 35 ipm (color) |
| Скорост на двустранно сканиране (нормално, писмо) | Up to 46 ipm (b&w), up to 37 ipm (color) |
| Скорост на сканиране (нормално, letter) | Up to 31ppm, up to 28ppm |
| Капацитет на автоматичното подаващо устройство за документи | Standard, 50 sheets uncurled |
| Двустранно сканиране с ADF | Yes |
| Технология на сканиране | Contact Image Sensor (CIS) |
| Скорост на копиране (черно, нормално качество, A4) | Up to 33 cpm |
| Скорост на копиране (цветно, с нормално качество, A4) | Up to 33 cpm |
| Разделителна способност на копирането (черен текст) | Up to 600 x 600 dpi |
| Резолюция на копието (цветен текст и графики) | Up to 600 x 600 dpi |
| Копия, максимален брой | Up to 999 copies |
| Настройки намаляване/увеличаване на копието | 25 to 400% |
| Настройки на копира | ID Copy; Number of copies; Resize (including 2-Up); Lighter/Darker; Enhancements; Original Size; Binding Margin; Collation; Tray Selection; Two-Sided; Save Current Settings; Restore Factory Defaults; Quality (Draft/Standard/Best) |
| Работа с факсове | Yes |
| Скорост на предаване на факса (letter) | 5 sec per page |
| Скорост на предаване на факса | 33.6 kbps (Based on standard ITU-T test image #1 at standard resolution. More complicated pages or higher resolution will take longer and use more memory.) |
| Разделителна способност на черно-бял факс(най-висока) | Up to 300 x 300 dpi |
| Местоположения за изпращане по факс | 0 |
| Памет на факс | Up to 500 pages |
| Номера за бързо набиране на факс, максимален брой | Up to 100 numbers |
| Консумация на енергия | 585 watts (Active Printing), 18 watts (Ready), 0.8 watts (Sleep), 0.8 watts (HP auto-off/auto-on), 0.07 watts (auto-off/manual on), 0.07 watts (Off) 2 ( 2 Values based on 115V test results based on ES test method.) |
| Захранване | 220-volt input voltage: 220 to 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3 Hz) |
| Работен диапазон на влажност | 10 to 80% RH (non-condensing) |
| Работен диапазон на влажност | 30 to 70% RH (non-condensing) |
| Температурен диапазон при работа | 10 to 32.5°C |
| Температурен диапазон при работа | 50 to 90.5°F |
| Съвместим с Blue Angel | Yes, Blue Angel DE-UZ 219—only ensured when using Original HP supplies |
| Стойност на типична консумация на електроенергия (ТКЕ) | 1.423 kWh/Week (Blue Angel); 0.422 kWh/Week (Energy Star 3.0) 3 ( Typical Electricity Consumption (TEC) rating represents the typical electricity consumed by a product during 1 week, measured in kilowatt-hours (kWh). Blue Angel TEC based on 230V test result; ENERGY STAR TEC data based on 115V test result.) |
| Технология на функцията за икономия на енергия | HP Auto-On/Auto-Off Technology; Instant-on Technology |
| Екомаркировка | IT ECO Declaration; Blue Angel 4 |
| Сертифициран за енергийна ефективност | No |
| Безопасност | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013 (International); IEC 62368-1:2014; EN 62368-1:2014(EU); EN 60825-1:2014/IEC 60825-1:2014 (Class 1 Laser Product); EN 62479:2010/IEC 62479:2010; Low Voltage Directive 2014/35/EU with CE Mark (Europe); GS Certificate (Germany, Europe); UL/cUL Listed and UC CoC (US/Canada); UL62368-1 2nd Ed. 2014-12-01, CSA C22.2 No. 62368-1-14, 2nd Ed.; IEC 62471:2006 / EN 62471:2008; Compliance with Laser safety standards 21 CFR 1040.10 and 1040.11 except for deviations pursuant to Laser notice No. 56, Dated May 8, 2019; Other safety approvals as required by individual countries. |
| Защита | HP Security Manager; HP Secure Print and Insights; Optional Smart Security |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 421 x 435 x 384 mm |
| Максимални размери (Ш х Д х В) | 421 x 686 x 761 mm (with optional 550-sheet tray 3) |
| Тегло | ~20.4 kg |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства HP
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 600x600 dpi |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
446.75 €
/873.76 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
200.31 €
/391.76 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
142.91 €
/279.51 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мултифункционално лазерно устройство Brother MFC-L5710DW, монохромен, принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, 48 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4495.99 €
/970.07 лв
Мултифункционално лазерно устройство Xerox C325, цветен, принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200, 35 стр/мин, Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB-B, Gigabit LAN, Wi-Fi, A4467.56 €
/914.48 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Brother MFC-J5955DW, цветен принтер/скенер/копир/факс, 1200 x 4800 dpi, 30стр/мин, LAN, Wi-Fi, A4503.14 €
/984.06 лв























































































