A3 мастилено-струйно устройство с безжична свързаност MFC-J3960DW
Бърз, гъвкав и с богата функционалност
- Издръжлива печатаща глава MAXIDRIVE
- Печат до 31 изображения в минута
- Gigabit Ethernet, 5GHz WiFi и USB
- Печат директно от или сканиране към компютър, мобилно приложение и USB
- Тави за хартия с капацитет 500 листа, многофункционална тава за 100 листа и автоматично подаващо устройство (ADF) за 50 листа
- Включени мастила с капацитет 358 черно, 358 цветно; максимален капацитет 3 000 черно, 1 500 цветно

| Specification | Value |
|---|---|
| Тип на принтера | Цветно |
| Функции | Копиране, Печат, Сканиране, Факс |
| Технология | Мастилено-струен |
| Максимален размер на хартията | A3 |
| Възможности за свързване | Кабелна, Безжична, USB |
| Памет | Вградена (512MB) |
| Контролен панел | Сензорен дисплей |
| Дисплей | 8.8 см цветен сензорен дисплей |
| Скорост печат A4 монохромно (1-странен) | 31 ipm |
| Скорост печат A4 цветно (1-странен) | 30 ipm |
| Скорост печат A4 монохромно (2-странен) | 22 ipm |
| Скорост печат A4 цветно (2-странен) | 21 ipm |
| Време за първа разпечатка | 4.4s моно / 15.5s цветно |
| Мобилен печат | Да |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Резолюция | До 1200 × 4800 dpi |
| Режим дълбок сън | Да |
| Препоръчително натоварване | До 2,500 страници |
| Функции за печат | N-up, постер, воден знак, ID, книжка, профили, огледален, обърнат, подобряване на цвят, без полета |
| Поддържани ОС (печат) | Windows 11, macOS (AirPrint 11+), ChromeOS |
| Входящ капацитет | 250 (тава 1) + 250 (долна тава) + 100 (MP) + 50 (ADF) |
| Изходящ капацитет | A4: 100 листа, A3: 50 листа |
| Размери носители | A3, A4, A5, A6, LTR, LGL, Folio, пликове и др. |
| Грамаж | 64–220 g/m² (основни тави) |
| Скорост копиране A4 моно | 25 ipm |
| Скорост копиране A4 цветно | 16 ipm |
| Двустранно копиране | 18 ipm моно / 13 ipm цветно |
| Резолюция | До 1200 × 4800 dpi |
| Първо копие | 5.0s моно / 6.0s цветно |
| Функции | N в 1, ID копие, сортиране, мащабиране |
| Тип скенер | Dual CIS |
| Цветно/моно | Да |
| Резолюция | До 19200 × 19200 dpi (интерполирана) |
| Скорост A4 (1-странно) | 25 ipm |
| Скорост A4 (2-странно) | 30 ipm |
| Формати | PDF, TIFF, JPEG |
| Функции | OCR, PDF multi-page, auto straighten |
| WiFi Direct | Да |
| Ethernet | Gigabit (10/100/1000) |
| Безжична | 2.4GHz + 5GHz IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Защита | WPA2/WPA3, SSL/TLS, SNMPv3, IPsec |
| USB | USB 2.0 Host + Hi-Speed USB |
| Мобилни услуги | Brother Mobile Connect, Web Connect |
| Функции | PC fax, памет, излъчване |
| Защита | Secure Boot, firmware encryption, access control |
| Мрежова защита | 802.1x, IP filtering, SSL/TLS |
| Софтуер | Brother iPrint&Scan |
| Размери (без кашон) | 576 × 477 × 375 mm |
| Тегло (без кашон) | 23.3 kg |
| Размери (с кашон) | 681 × 576 × 504 mm |
| Тегло (с кашон) | 28.6 kg |
| Консумация | 0.03W – 31W |
| TEC | 0.13 kWh/week |
| Захранване | 220–240V AC 50/60Hz |
| Работна температура | 10°C – 35°C |
| Влажност | 20% – 80% |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | А3 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
446.75 €
/873.76 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
200.31 €
/391.76 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
142.91 €
/279.51 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мултифункционално лазерно устройство Brother DCP-L8410CDW, цветен, принтер/копир/скенер, 2400 x 600 dpi, 31 стр/мин, USB, 9.3"(23.6 cm) цветен сензорен дисплей, LAN1000, Wi-Fi, ADF, двустранен печат, A4508.99 €
/995.50 лв
Мултифункционално лазерно устройство Brother MFC-L5710DN, монохромен, принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, 48 стр/мин, LAN, USB, A4504.00 €
/985.74 лв
Мултифункционално лазерно устройство Brother MFC-L8340CDW, цветен, принтер/копир/скенер/факс, 600 x 600 dpi, 30 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4525.01 €
/1026.84 лв





















































































