3 години гаранция
В допълнение на вашите законни права, Brother ви предлага БЕЗПЛАТНА гаранция СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ която ви предоставя изключителна поддръжка. Регистрирай сега!

Brother MFC-J5955DW

MFC-J5955DW съчетава бизнес функционалност и изгодни разходи в едно. Печатът до A3 формат и автоматичното А4 листоподаващо устройство за 50 листа правят копирането и сканирането много по-бързи и по-лесни от преди. С технологията MAXIDRIVE, най-новото поколение технология на печатащата глава, може да сте сигурни, че това устройство просто ще продължава да предоставя, това от което имате нужда.
- Ethernet свързаност
- 2.4/5GHz Wireless с Wi-Fi direct и Wi-Fi Protected Setup (WPS)
- Защитни бизнес функции, като стандарт
- Следващо поколение усъвършенствана технология на печатаща глава
- Надеждно устройство с издръжлив дизайн
- Автоматично двустранно А4 сканиране до 30 ipm черно-бяло и цветно
Спецификации:
Обща информация
| Тип на принтера | Цветен |
|---|---|
| Функции | Печат, Копиране, Сканиране, Факс |
| Дисплей | Цветен сензорен екран |
| Размер на дисплея | 8.8cm |
| Максимален размер на хартията | A3 |
| Памет | 512MB |
| Технология | Мастиленоструен |
| Възможности за свързване | Кабелна мрежа, Безжична, USB |
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, USB 2.0 Host (Front) |
| NFC | Вграден NFC, поддържащ печат и сканиране. NFC стадарти: (ISO14443 Type A) MIFARE Standard/Plus/ Ultralight/Ultralight C/DESfire my-d move, Tag-it (ISO15693 Type B) |
| Интерфейс за кабелна мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Интерфейс за безжична мрежа | 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n & 5GHz IEEE 802.11a/n |
| Поддържа | AirPrint, Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Двустранно копиране | Да (A4) |
| Резолюция | Стъкло за сканиране: До 600 x 600dpi (моно / цветно). ADF: До 600 x 600 (моно / цветно) |
| Скорост | 16ipm Цветно/ 25ipm Монохромно |
| Процент на увеличение/намаление | От 25% до 400% със тъпка от 1% |
| N в 1 | Да |
| С кашон | 651(W) x 518(D) x 489(H) mm |
| С кашон | 23.6 кг |
| Без кашон | 545(W) x 436(D) x 375(H) mm |
| Тегло | 20.9 кг |
| Автоматичен двустранен факс | Да |
| Факс модем | 33.6 kbps |
| Интернет факс | Да |
| PC Fax | Да |
| Работна влажност | 20-80% |
| Работна температура | 10-35С |
| Сила на звука | Монохромно: 6.79B(A), Цветно: 6.81B(A) |
| Налягане на звука | Печат - 51.5dBA, Копиране - 52.0dBA |
| Акредитация по екологичния стандарт Blue Angel | Да |
| Акредитация по екологичния стандарт Nordic Swan | Да |
| Консумация на електроенергия | Печат - 36W, Готовност 6W, Почивка 0.9W, Режим Изключено захранване 0.03W |
| Типична консумация на енергия | 0.17 kWh/Седмично |
| Типове и размери | Стандартна тава: Обикновена, Хартия за мистелно-струен печат, Гланцирана, Рециклирана | A4, LTR, EXE, A3, LGR, LGL, Folio, A5, A6, Photo(10x15cm/4x6""), Indexcard(13x20cm/5x8""), Photo-L(9x13cm/3.5x5""), Photo-2L(13x18cm/5x7""), C5, Com-10, DL Envelope, Monarch, Mexico Legal, India Legal | Долна тава: Обикновена, Рециклирана | A4, LTR, A3, LGR, LGL, Folio, Mexico Legal, India Legal | Мултифункционална тава: Обикновена, Хартия за мистелно-струен печат, Гланцирана, Рециклирана | A4, LTR, EXE, A3, LGR, LGL, Folio, A5, A6, Photo(10x15cm/4x6""), Indexcard(13x20cm/5x8""), Photo-L(9x13cm/3.5x5""), Photo-2L(13x18cm/5x7""), Com-10, DL Envelope, Monarch, C5, Mexico Legal, India Legal, Long paper(max length:1200mm) | ADF: Обикновена, Рециклирана | Ширина от 105 до 215.5 mm, Дължина от 148 до 355.6 mm (дълга хартия: 900mm) |
| Тегла | Стандартна тава: 64-220g/m2 | Долна тава: 64-120g/m2 | Мултифункционална тава: 64-220g/m2 | ADF: 64-120g/m2 |
| Wi-Fi Direct™ | Да |
| Кабелна мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Защита на кабелната мрежа | APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS,FTPS, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec |
| Безжична мрежа | 2.4GHz Infrastructure Mode: IEEE 802.11 b/g/n | Wi-Fi Direct: IEEE 802.11 g/n & 5GHz Infrastructure Mode: IEEE 802.11 a/n | Wi-Fi Direct: IEEE 802.11 a/n |
| Защита на безжичната мрежа | APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS,FTPS, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3, 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) *Wi-Fi Direct supports WPA2-PSK (AES) only |
| Поддръжка на безжична настройка | Да |
| Предоставен софтуер – Mac | Brother iPrint&Scan |
| Предоставен софтуер – Windows | Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Mass Deployment Tool, Status Monitor |
| Поддържа | Windows®: 11, 10, 8, 7 (32 & 64 bit editions), Windows® Server: 2019, 2016, 2012 2012R2, 2008R2 & 2008 (32 & 64 bit editions) | macOS: 10.14.6/10.15.x/11 | Linux: CUPS, LPD/LPRng (32 & 64 bit editions) | ChromeOS: Print |
| Подаване на хартия | Стандартна тава: 250 листа| Долна тава: 250 листа| Трета тава: 250 листа| Мултифункционална тава: 100 листа | ADF: 50 листа | *изчислени при тегло на хартията от 80g/m² |
| Изходяща хартия | 100 листа A4, 50 листа A3 | *изчислени при тегло на хартията от 80g/m² |
| Скорост на двустранен печат, A4 | До 21 изображения в минута |
| Стандартна скорост на печат, A4 | До 30ipm страници в минута |
| Резолюция | До 1200 x 4800 dpi (Хоризонтална x Вертикална) |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Емулации | PCL6, BR-Script3, PDF Version 1.7, XPS Version 1.0 |
| Време за излизане на първата разпечатка | По-малко от 4.6 секунди |
| Препоръчителен месечен обем | 3500 страници |
| Двустранно сканиране | Да (A4 максимум) |
| Резолюция | Плоско стъкло: 1200 x 2400dpi(моно) / 1200 x 1200dpi(цветно) ADF: 600 x 600dpi(моно) |
| Скорост | Едностранно (Цветно и моно): A4: 25ipm | Двустранно (Цветно и моно): A4: 30ipm |
| Тип на скенера | CIS |
| 802.1x | Да |
| Active Directory LDAP Authentication | Да |
| Automatic Intrusion Detection | Да |
| Digitally-signed Firmware | Да |
| IP филтър | Да |
| NFC | Да |
| Port based Network Access Control | Да |
| Restrict network protocols | Да |
| Secure function lock v3 | Да |
| Защитен печат | Да |
| Защитен печат с SSL | Да |
Консумативи
Оригинална касета с черно мастило Brother LC427BK. Печат на до 3000 страници.
Оригинална касета с синьо мастило Brother LC427C. Печат на до 1500 страници.
Оригинална касета с червено мастило Brother LC427M. Печат на до 1500 страници.
Оригинална касета с жълто мастило Brother LC427Y. Печат на до 1500 страници.
Оригинална касета с черно мастило Brother LC427XLBK. Печат на до 6000 страници.
Оригинална касета с синьо мастило Brother LC427XLC. Печат на до 5000 страници.
Оригинална касета с червено мастило Brother LC427XLM. Печат на до 5000 страници.
Оригинална касета с жълто мастило Brother LC427XLY. Печат на до 5000 страници.
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 21 до 30 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
290.13 €
/567.45 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
97.67 €
/191.02 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
696.23 €
/1361.70 лв
120.00 € лв -
123.89 €
/242.30 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
187.43 €
/366.58 лв
120.00 € лв -
114.30 €
/223.55 лв
120.00 € лв -
355.49 €
/695.27 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
92.25 €
/180.43 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
452.74 €
/885.48 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
206.51 €
/403.91 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
528.59 €
/1033.83 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
275.99 €
/539.79 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
197.99 €
/387.23 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Мултифункционално лазерно устройство Canon i-SENSYS MF754Cdw, цветен, принтер/копир/скенер/факс, 1200 x 1200 dpi, до 33 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4, A5452.74 €
/885.48 лв
Мултифункционално лазерно устройство RICOH M 320FSE, цветен принтер/копир/скенер/факс, 1200x1200dpi, 32 стр./мин, LAN, USB, A4454.26 €
/888.46 лв
Мултифункционално лазерно устройство Pantum BM5100FDW, монохромен, принтер/копир/скенер, 1200x1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4436.60 €
/853.91 лв













































































