Процесор
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 5 |
| Модел процесор | 5500U |
| Архитектура | Zen 2 |
| Брой ядра | 6 |
| Номинална честота | 2.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 4 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 7 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 2 |
| Заети слотове | 2 |
| Честота | 3200 MHz |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Dual микрофони |
| Audio technologies | HP Audio Boost Bang & Olufsen |
| Прозиводител говорители | Bang & Olufsen |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 3.0 1 x USB type C 1 x Audio Out/Микрофон 1 x HDMI 2.0 |
| Четец на карти | Micro SD |
| Безжична връзка | 802.11 ac/a/b/g/n |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | Free DOS |
Общи характеристики
| Серия | HP Pavilion |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.75 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360.2 x 17.9 x 234 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Живот на батерията | 8.45 h |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура HP Imagepad 3 клетъчна батерия - 41Wh |
| Цвят | Сребрист |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
50.29 €
/98.36 лв
-
74.84 €
/146.38 лв
-
8.17 €
/15.97 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
12.93 €
/25.28 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
8.57 €
/16.77 лв
-
24.96 €
/48.82 лв
26.72 € -
7.95 €
/15.55 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
161.18 €
/315.24 лв
-
7.19 €
/14.06 лв
-
54.57 €
/106.73 лв
-
43.66 €
/85.40 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
18.53 €
/36.23 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
17.67 €
/34.56 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
93.94 €
/183.74 лв
-
19.37 €
/37.89 лв
-
6.63 €
/12.96 лв
-
245.93 €
/480.99 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
279.02 €
/545.72 лв
-
66.72 €
/130.49 лв
-
76.62 €
/149.86 лв
-
228.24 €
/446.41 лв
-
180.54 €
/353.11 лв
-
35.96 €
/70.34 лв
-
242.89 €
/475.05 лв
-
13.97 €
/27.33 лв
-
12.60 €
/24.64 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
485.91 €
/950.35 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
33.71 €
/65.93 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
161.31 €
/315.50 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
42.66 €
/83.44 лв
43.33 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
7.27 €
/14.22 лв
15.92 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
49.61 €
/97.04 лв
54.94 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
9.00 €
/17.60 лв
9.59 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
161.56 €
/315.99 лв
162.75 € -
40.90 €
/79.99 лв
43.89 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
36.34 €
/71.07 лв
39.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
28.13 €
/55.02 лв
30.67 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
85.91 €
/168.03 лв
88.67 € -
208.99 €
/408.75 лв
239.99 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 €























































































































