Faytech 1010502418 FT116TMCAPOFHBOB
| Размер: | 11.6" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 1000 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 800 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 14/11 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| Аудио: | PC audio-in |
| Изходи: | 12V DC-In (screwable) |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | 1.1mm cover glass with 7H surface hardness; Optically bonded Touch Panel to LCD Panel; 10-Finger-Multi Touch Capacitive Touch Panel; A+ quality LED backlight panels with 100k hours lifetime; 24/7 operation |
| Включени аксесоари: | Power Supply; Short Installation Manual; HDMI Cable; USB Cable |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 16 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front / IP40 Back |
| Работна температура: | -10°C ~ +60°C |
| Работна влажност: | 10% - 90% |
| Тегло: | 2.000 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Faytech
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 11.6" (29.46 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | G |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Публичен дисплей NEC 60005052 E498, 48.5"(123.2 cm) 4K/UHD LED дисплей, HDMI, VGA, USB-C, LAN642.08 €
/1255.80 лв
Публичен дисплей Philips 32BDL3650Q/00, 31.5"(80.01 cm) FHD VA дисплей, HDMI, DVI-D, USB, RS232, LAN644.04 €
/1259.63 лв
Публичен дисплей Sharp MultiSync E439, 43" (109.22 cm) WUXGA дисплей, HDMI, LAN, USB-C, RS-232C593.79 €
/1161.35 лв


































































































