| Параметър | Стойност |
| Размер: | 21.5" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Glare |
| Яркост: | 360 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178º / 178º |
| Време за реакция: | 14 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| VESA: | 100x100 |
| Включени аксесоари: | HDMI Cable, VGA Cable, OSD Remote, Touch USB Cable, QIG, Flush Mount Brackets with screws, EEI Label, Japan Class-B TM info sheet |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 25 W |
| Сертификати: | Australia RCM; Canada cUL, IC; China CCC; Europe CE, TUV; Japan VCCI; Korea KCC; Mexico CoC; Taiwan BSMI; United States UL, FCC; International CB; RoHS, China RoHS, WEEE |
| Тегло: | 5.410 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Elo
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 21.5" (54.61 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | G |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.82 €
/148.28 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
954.21 €
/1866.27 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.14 €
/256.48 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
219.00 €
/428.33 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Публичен дисплей Lenovo ThinkVision E55 LFD, 54.6" (138.68 cm) 4K/UHD IPS дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, RJ45939.74 €
/1837.96 лв
Публичен дисплей Sony FW-50EZ20L, 50" (127cm) 4K/UHD IPS дисплей, DLED, 400 000:1, 350cd/m2, HDR10, Dolby Vision, HDMI, USB, RJ45, RS-232C901.77 €
/1763.70 лв
Публичен дисплей Samsung HG65ET690UBXEN, 65" (165.1 cm) UHD/4K LED панел, HDMI, USB898.08 €
/1756.49 лв






















































































