Eizo CS2400S
| Размер: | 24.1" |
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Формат: | 16:10 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.270 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 410 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1350 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 19 ms |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| sRGB покритие: | 100% |
| Adobe RGB покритие: | 99% |
| DCI-P3 покритие: | 95% |
| Хардуерна калибровка: | да |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| USB-C: | 1 x USB-C |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.0 |
| KVM: | да |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 155 мм, Въртене: 344 градуса, Наклон: -5/+35 градуса, Пивот: 90 градуса |
| Функции: | Wide gamut color space; 16-bit LUT and 10- bit mode; Digital Uniformity Equalizer; EIZO software for fast calibration and printing; EIZO microchip; KVM switch; Flicker free; USB-C PD up to 70W |
| Включени аксесоари: | Calibration report, Signal cable HDMI - HDMI, USB/ signal cable (USB-C to USB-C), Power cord, Quick guide |
| Енергопотребление: | 18 W |
| Сертификати: | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Гаранция Яркост: | 60 месеца или 10 000 часа работа - което настъпи първо и само ако са изпълнени следните условия за периода: Яркостта на мониторите е : <= 120 cd/m2 ; Цветовата температура е между 5000 K и 6500 К. |
| Тегло: | 8.200 кг. |
Виж още Монитори Eizo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 24.1" (61.21 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1200 |
| Аспект изображение: | 16:10 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 19 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.68 €
/503.98 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
91.84 €
/179.63 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.65 €
/331.80 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
246.00 €
/481.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
744.99 €
/1457.07 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
391.90 €
/766.48 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
736.28 €
/1440.04 лв
799.97 € -
687.17 €
/1344.00 лв
747.16 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Asus ROG Strix XG49VQ (90LM04H0-B01170), 49" (124.46cm) VA Curved панел, 144Hz, Dual FHD, 4ms, 450cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB824.83 €
/1613.22 лв
Монитор ViewSonic VP2776T-4K, 27" (68.58 cm) IPS панел, 5ms, 4K/UHD, 20 000 000:1, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 4, USB-A, LAN817.26 €
/1598.42 лв
Монитор Samsung Odyssey OLED G6 LS-27DG602S (2024), 27" (68.58cm) OLED панел, 360Hz, QHD, 0.03ms, HDR10, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub809.89 €
/1584.01 лв













Енергиен етикет на ЕС
360































































































