Мегапикселова камера с 1/2.8" CMOS сензор и AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява предаване на аналогов видео сигнал чрез коаксиален кабел при макс. 8 Mpx (4K UHD) разделителна способност. По време на предаването няма закъснения и се запазва оригиналното, висококачествено изображение.
В случай на видео предаване с помощта на кабел с усукана двойка и съвпадащи трансформатори (балун), имайте предвид възможността за отражение на сигнала и смущаващи сигнали.
3-осовата интегрирана скоба за камера има регулиране и в трите равнини, което позволява завъртане на камерата във всяка посока. Обхватът на IR осветление според данните на производителя зависи от външните условия (видимост - прозрачност на въздуха, околна среда, цветове на стените т.е. отразяване на сцената). Камерата е според нормата за защита IP67.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| стандартно : | AHD , HD-CVI , HD-TVI , CVBS |
| сензор : | 1/2.8" CMOS |
| Размер на матрицата : | 2,1 мегапиксела |
| Резолюция : | 1920 x 1080 - 1080p 960 x 576 - 960H |
| обектив : | 3,6 мм |
| Ъгъл на гледане : |
|
| Обхват на IR осветление : | 60 м |
| Регулиране на мощността на IR осветителя : | Автоматично |
| Видео изход : | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS , 1 Vpp / 75 Ω |
| аудио : | Вграден микрофон, само HD-CVI |
| Съотношение S/N : | > 65 dB |
| OSD меню : | ![]() |
| Основни характеристики : |
|
| Захранване : | 12 V DC / 430 mA |
| Консумирана мощност : | ≤ 5,1 W |
| жилище : | Компактен, пластмаса + метал |
| Цвят : | Бяла |
| "Индекс на защита" : | IP67 |
| Работна температура : | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло : | 0,29 кг |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Насочени /Булет/ камери |
|---|---|
| Резолюция: | 2.0 - 3.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
101.79 €
/199.08 лв
-
70.84 €
/138.55 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
68.66 €
/134.29 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
64.81 €
/126.76 лв
-
58.10 €
/113.64 лв
-
85.98 €
/168.16 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
43.35 €
/84.78 лв
-
56.42 €
/110.36 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 €
HDCVI камера UniVIEW UAC-B125-AF40M-W, насочена ("bullet") камера, 5Mpix(2880x1620@25fps), 4mm обектив, IR осветеност (до 40м), външна IP67, вграден микрофон60.00 €
/117.35 лв
HDCVI камера UniVIEW UAC-T125-AF40M-W, куполна камера, 5Mpix(2880x1620@25fps), 4mm обектив, IR осветеност (до 40м), външна IP67, вграден микрофон60.00 €
/117.35 лв
HDCVI камера Dahua HAC-B2A51-U-0280B-S2, насочена "bullet" камера, 5MPix(2880x1620@25fps), 2.8mm, IR осветеност (до 30m), външна IP6760.00 €
/117.35 лв





































































































