HAC-HDW1230T-Z-A-2712
2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Camera
> Starlight
> Max. 30fps@1080P
> HD and SD output switchable
> Built-in mic
> 2.7-12mm motorized lens
> Max. IR length 60m, Smart IR
> IP67, DC12V
| Category | Specification |
|---|---|
| Camera | |
| Image Sensor | 1/2.8" CMOS |
| Effective Pixels | 1920(H) × 1080(V), 2MP |
| Scanning System | Progressive |
| Electronic Shutter Speed | PAL: 1/251/100000s, NTSC: 1/301/100000s |
| Minimum Illumination | 0.005Lux/F1.8, 30IRE, 0Lux IR on |
| S/N Ratio | More than 65dB |
| IR Distance | Up to 60m (197 feet) |
| IR On/Off Control | Auto / Manual |
| IR LEDs | 2 |
| Lens | |
| Lens Type | Motorized lens / Fixed iris |
| Mount Type | Board-in |
| Focal Length | 2.7-12mm |
| Max Aperture | F1.8 |
| Angle of View | H: 101.7° ~ 32.3° |
| Focus Control | Motorized |
| Auto Focus | N/A |
| Close Focus Distance | 200mm (7.87'') |
| DORI Distance | |
| Detect (25px/m, 8px/ft) | Wide: 47m (153ft), Tele: 137m (448ft) |
| Observe (63px/m, 19px/ft) | Wide: 19m (61ft), Tele: 55m (179ft) |
| Recognize (125px/m, 38px/ft) | Wide: 9m (31ft), Tele: 27m (90ft) |
| Identify (250px/m, 76px/ft) | Wide: 5m (15ft), Tele: 14m (45ft) |
| Pan / Tilt / Rotation | |
| Pan Range | 0° ~ 360° |
| Tilt Range | 0° ~ 78° |
| Rotation Range | 0° ~ 360° |
| Video | |
| Resolution | 1080P (1920×1080) |
| Frame Rate | 25/30fps @ 1080P, 25/30/50/60fps @ 720P |
| Video Output | 1-channel BNC high definition video output / CVBS video output (Switchable) |
| Day/Night Mode | Auto (ICR) / Manual |
| OSD Menu | Multi-language |
| BLC Mode | BLC / HLC / DWDR |
| WDR | DWDR |
| Gain Control | AGC |
| Noise Reduction | 2D |
| White Balance | Auto / Manual |
| Smart IR | Auto / Manual |
| Certifications | |
| CE | EN55032, EN55024, EN50130-4 |
| FCC | CFR 47 FCC Part 15 subpart B, ANSI C63.4-2014 |
| UL | UL60950-1 + CAN/CSA C22.2 No.60950-1 |
| Interface | |
| Audio Interface | Built-in mic |
| Electrical | |
| Power Supply | 12V DC ±30% |
| Power Consumption | Max 8.2W (12V DC, IR on) |
| Environmental | |
| Operating Conditions | -30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F) / Less than 90% RH |
| Storage Conditions | -30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F) / Less than 90% RH |
| Ingress Protection & Vandal Resistance | IP67 |
| Construction | |
| Casing | Aluminium |
| Dimensions | Φ122mm × 104mm (Φ4.8" × 4.1") |
| Net Weight | 0.57kg (1.26lb) |
| Gross Weight | 0.72kg (1.59lb) |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вертикална: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | 2.0 - 3.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.36 €
/141.53 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
59.45 €
/116.27 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
82.26 €
/160.88 лв
-
49.05 €
/95.93 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.41 €
/110.33 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
58.28 €
/113.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 €
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1500T-A-0280B, насочена "bullet" камера, 5MP (2592x1944@20fps), 2.8 mm обектив, IR осветление (до 30m), външна IP6764.00 €
/125.17 лв
HDCVI камера Dahua HAC-T3A21-Z-2712, куполна, 2 Mpix(1920x1080@30fps), 2.7 - 12 mm моторизиран обектив, IR осветеност (до 30м), външна IP6762.86 €
/122.94 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1500TL-A-0360B, насочена "bullet" камера, 2 MPix (1920x1080@25FPS), 3.6mm обектив, IR осветление (до 80m), външна, IP67 защита62.86 €
/122.94 лв





































































































