Един от най-малките 14-инчови лаптопи в света
Независимо дали за работа или за игра, ASUS е лаптоп от начално ниво, който предлага мощна производителност и завладяващи изображения. Дисплеят NanoEdge има широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за наистина завладяващо изживяване.
Съхранявайте повече, правете повече
ASUS има двоен дизайн за съхранение, за да ви даде предимствата на супер бързата производителност на данни и голям капацитет за съхранение.
Създайте по-голяма картина на света
Дисплеят NanoEdge предоставя на ASUS X415 голяма площ на екрана за завладяващо изживяване при гледане за работа и игра. Неговият панорамен FHD панел има покритие против отблясъци, за да намали нежеланите разсейвания, така че наистина можете да се съсредоточите върху това, което е пред вас.
Подсилете динамичния си начин на живот!
С общо тегло от само 1,5 кг, ASUS е изключително преносим и е лек лаптоп, който е в крак с вашия бърз начин на живот. Изглежда добре, със своето сребристо или сиво прозрачно покритие.
Преоткриване на тъчпада
Новият ASUS NumberPad прави нещата много по-лесни, когато е време за събиране на числа: просто докоснете иконата на тъчпада, за да превърнете тъчпада в LED осветен цифров блок.
Точно във вашия стил
Пълноразмерната клавиатура с подсветка е идеална за работа в среда със слаба светлина. Ергономично проектирана, здравата му конструкция от една част и 1,4 мм ход на клавиша осигуряват удобно изживяване при писане.
Постоянно свързан
Оборудван с реверсивния USB-C® 3.2 порт, с дизайн по всяко време, който прави свързването на устройствата възможно най-лесно. Освен това предлага скорости на трансфер на данни до 10 пъти по-бързи от по-старите USB 2.0 връзки! Той също така включва USB 3.2 A и USB 2.0 портове, HDMI изход и четец на microSD карти - така че можете лесно да свържете всичките си текущи периферни устройства, дисплеи и проектори без никакви проблеми.
Вътрешна защита на твърдия диск и подобрения на шасито
ASUS разполага с E-A-R® HDD амортисьор за защита на вашите данни от всякакви подути, докато подсиленото шаси подобрява писането и ви позволява да отваряте и затваряте капака с плавно движение.
E-A-R® защита на твърдия диск
Твърдите дискове на лаптоп обикновено са по-податливи на физически повреди в сравнение с SSD. Твърдите дискове, използвани в ASUS, вече разполагат с E-A-R® HDD амортисьори за защита на вашите данни от физическо въздействие. Активната защита на твърдия диск автоматично открива удари и вибрации по трите оси, за да намали ефективно шансовете от повреда на твърдия диск, така че да можете да работите без притеснения, дори в движещ се автомобил.
Въоръжено шаси
Метална стойка под клавиатурата осигурява много по-стабилна платформа при писане и използване на тъчпада. Освен че осигурява структурна твърдост, той също така укрепва ставата и предпазва вътрешните компоненти.
Подсилен капак
Страните на капака са подсилени и функционират като защитни греди срещу страничен удар при автомобили. Те осигуряват структурна опора за капака, панела и фугата.
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i3 |
| Модел процесор | 1115G4 |
| Архитектура | Tiger Lake |
| Брой ядра | 2 |
| Номинална честота | 3 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.1 GHz |
| Кеш | 6144 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® UHD Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 14 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | 1 |
| Честота | 3200 MHz |
| Вградена памет | 4096 MB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel UHD |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | VGA |
| Аудио | Стерео говорители |
| Audio technologies | Sonic Master |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x Jack 3.5 мм 1 x HDMI 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
Software
| Oперационна система | Free DOS |
Общи характеристики
| Тегло | 1.6 Kg |
| Размери (W x H x D) | 325.4 x 216 x 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Парола BIOS Security lock TPM |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Батерия 2 клетъчна - 37Wh NumberPad |
| Цвят | Slate Grey |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
107.98 €
/211.19 лв
-
300.71 €
/588.13 лв
-
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
38.19 €
/74.69 лв
-
222.08 €
/434.36 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
129.69 €
/253.66 лв
-
35.28 €
/69.00 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
132.96 €
/260.05 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
140.31 €
/274.42 лв
-
15.76 €
/30.83 лв
19.77 € -
218.99 €
/428.31 лв
-
3.84 €
/7.51 лв
-
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
206.51 €
/403.91 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
86.69 €
/169.56 лв
-
42.79 €
/83.69 лв
-
18.91 €
/36.98 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
19.81 €
/38.74 лв
-
6.08 €
/11.89 лв
6.14 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
37.43 €
/73.21 лв
-
19.88 €
/38.88 лв
-
8.13 €
/15.90 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
5.87 €
/11.49 лв
-
9.39 €
/18.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
328.60 €
/642.68 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
212.27 €
/415.16 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
32.99 €
/64.52 лв
35.00 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
36.63 €
/71.65 лв
45.13 € -
38.89 €
/76.06 лв
44.99 € -
217.91 €
/426.19 лв
227.85 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
18.21 €
/35.61 лв
19.41 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 €




















































































































