| Graphics Engine | AMD Radeon™ RX 7900 XTX |
| Bus Standard | PCI® Express4.0 x16 |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Memory | GDDR6 24GB |
| Engine Clock | Boost Clock: Up to 2615 MHz Boost Clock is the maximum frequency achievable on the GPU running a bursty workload. Boost clock achievability, frequency, and sustainability will vary based on several factors, including but not limited to: thermal conditions and variation in applications and workloads. |
| Stream Processors | 6144 |
| Memory Clock | 20 Gbps |
| Memory Interface | 384-bit |
| Resolution | Digital Max Resolution: 7680 x 4320 |
| Interface | 3 x DisplayPort™ 2.1 DisplayPort (DP) 2.1 on any one or two ports. DisplayPort (DP) 1.4a on any and up to 4 ports simultaneously. |
| HDCP | Yes |
| Multi-view | 4 |
| Recommended PSU | 1000W |
| Power Connector | 3 x 8-pin |
| Dimensions | 330 x 140 x 57.6 mm, 2.8-slot |
| Net Weight | 1550 g |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти ASRock
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | AMD Radeon |
|---|---|
| Капацитет: | 24 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR6 |
| Битове (BUS памет): | 384 Bit |
| Интерфейс: | HDMI DVI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
761.59 €
/1489.55 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
75.51 €
/147.68 лв
-
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
54.99 €
/107.55 лв
-
57.02 €
/111.51 лв
-
761.59 €
/1489.55 лв
-
870.24 €
/1702.04 лв
-
1718.69 €
/3361.48 лв
-
1457.30 €
/2850.24 лв
-
78.05 €
/152.65 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Palit Infinity 3, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI
719.87 €
/1407.95 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
353.70 €
/691.77 лв
-
54.26 €
/106.12 лв
-
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
793.99 €
/1552.91 лв
-
372.17 €
/727.89 лв
-
167.58 €
/327.76 лв
-
174.33 €
/340.96 лв
-
1485.43 €
/2905.24 лв
-
75.51 €
/147.68 лв
-
1231.76 €
/2409.12 лв
-
245.81 €
/480.77 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
244.70 €
/478.58 лв
-
1067.14 €
/2087.14 лв
-
639.22 €
/1250.20 лв
-
173.66 €
/339.65 лв
-
483.44 €
/945.52 лв
-
100.73 €
/197.01 лв
-
3178.58 €
/6216.77 лв
-
3599.99 €
/7040.97 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
380.24 €
/743.69 лв
-
98.51 €
/192.66 лв
-
3599.99 €
/7040.97 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
599.99 €
/1173.48 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
723.99 €
/1416.00 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
3649.99 €
/7138.76 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
598.99 €
/1171.52 лв
637.34 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
3599.99 €
/7040.97 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
94.93 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
764.99 €
/1496.19 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
58.67 €
/114.75 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 €
-
95.66 €
/187.10 лв
99.51 € -
89.99 €
/176.01 лв
94.93 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
598.99 €
/1171.52 лв
637.34 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта AMD Radeon RX 9070 XT, 16GB, PowerColor Red Devil, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 256-bit, DisplayPort, HDMI913.12 €
/1785.91 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Gigabyte Aorus Master, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI943.56 €
/1845.43 лв
Видео карта AMD Radeon RX 9070 XT, 16GB, PowerColor Red Devil Spectral White, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 256-bit, DisplayPort, HDMI950.40 €
/1858.82 лв






















































