Monitor Q27B3CF2
Sufficiency and efficiency
Compact brilliance with USB-C connectivity and Height-Adjustable Stands for enhanced productivity

100Hz Refresh Rate Equip yourself with twice the frame rate of other monitors and say goodbye to image stuttering and blurry motion. With a 100Hz refresh rate every frame is rendered sharply and in smooth succession, so you can line up your shots accurately and appreciate high speed races in all their glory. | ![]() |
![]() | USB-CSimplify the connections with one cable only. The USB-C connection provides DisplayPort Alternate Mode for transferring high-resolution video signals from a notebook to the monitor while simultaneously charging the notebook’s battery from the monitor with USB power delivery. Additionally, the USB 3.1 ensures lightning-fast data transmission, so even transferring a 4K movie can be done in less than one minute. |
HDMIHDMI (High-Definition Multimedia Interface) is supported by the current gaming consoles, current GPUs, set-top boxes, supporting the HDCP digital content protection system. HDMI 1.3-1.4b versions support up to 144 Hz refresh rate@1080p and 75 Hz@1440p, while HDMI 2.0-2.0b versions support 240Hz@1080p, 144Hz@1440p and 60 Hz@2160p (4K). | ![]() |
| Размер: | 27" |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.2331 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1500 :1 |
| Динамичен контраст: | 20000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| sRGB покритие: | 99% |
| NTSC: | 105.3% |
| Rec. 709 / BT. 709: | да |
| DCI-P3 покритие: | 96.2% |
| Колонки: | 2 x 2W |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| USB-C: | 1 x USB-C |
| USB-HUB: | 2 x USB 3.2 |
| Аудио: | Audio Out |
| Изходи: | Headphone out (3.5mm) |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 110 мм, Наклон: -5/+25 градуса |
| Функции: | Ultra Narrow; Adaptive Sync; HDR Ready; Low Blue Light; Flicker Free |
| Включени аксесоари: | Power cable, Power adaptor, USB-C to C cable 1.8m, HDMI cable 1.5m |
| Енергопотребление: | 35 W |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Тегло: | 5.510 кг. |
| Енергиен клас: | E |
Виж още Монитори AOC
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.82 €
/148.28 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
954.21 €
/1866.27 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.14 €
/256.48 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
115.43 €
/225.76 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
219.00 €
/428.33 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Монитор Samsung Odyssey G5 G50F (2025)(LS27FG502EUXEN), 27" (68.58 cm), IPS панел, 180Hz, QHD, 1ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI180.73 €
/353.47 лв
Монитор Iiyama ProLite XUB2497HSN-B1, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub, USB-C, LAN181.65 €
/355.27 лв
Монитор AOC Q27V5N/BK, 27" (68.58 cm) VA панел, 75Hz, QHD, 4ms, 20 000 000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI181.65 €
/355.27 лв











.png)



























































































