| Размер: | 34" |
| Резолюция: | 3440x1440 |
| Формат: | 21:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Извит: | да - 1500 R |
| Стъпка: | 0.23175 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000 :1 |
| Динамичен контраст: | 20000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гейм технология: | FreeSync (AMD) |
| Цветове на дисплея: | 16.2 M |
| sRGB покритие: | 122% |
| NTSC: | 85% |
| Колонки: | 2 x 5W |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| USB-C: | 1 x USB-C |
| USB-HUB: | 4 x USB 3.2 |
| Изходи: | Headphone out (3.5mm) |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 30 градуса, Наклон: -5/+23 градусa |
| Функции: | FreeSync; 3-sided frameless; Flicker-free; Low blue light; PIP; PBP; Power Delivery 65W; Kensington Lock; Metal Stand; Cable Management System |
| Включени аксесоари: | HDMI cable 1,5m; USB cable USB-C to USB-C 1m |
| Енергопотребление: | 60 W |
| Сертификати: | TUV-GS; ISO 9241-307 class I |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тегло: | 9.340 кг. |
Виж още Монитори AOC
Виж всички Монитори в категорията
AOC LED Curved-Display CU34V5C - 86.4 cm (34") - 3440 x 1440 UWQHD User manual
Брошура за предимства и функционалности
Пиксел политика
Енергиен етикет
CU34V5C_BK_leaflet.pdf
Декларация за съответствие_AOC CU34V5C_BK.pdf
Продуктов фиш CU34V5C_BK_BG.pdf
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
CE сертификат
Техническа брошура
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samsung Smart Monitor M7 LS-32DM702U (2024), 32" (81.28cm) VA панел, 4K/UHD, 4ms, HDR10, 300cd/m2, HDMI, USB Hub, Wi-Fi, Bluetooth338.51 €
/662.07 лв
Монитор Verbatim PMT-17-4K, преносим, 17.3" (59.94cm) IPS панел, 4К/UHD, 6ms, 400cd/m2, HDMI, USB Type-C, USB Type-A337.14 €
/659.38 лв
Монитор LG 27U731SA-W, 27" (68.58cm) IPS панел, 4k/UHD, 5ms, 350cd/m2, HDMI, USB338.88 €
/662.79 лв


































































































