XB253Q Fbmiiprx
.png)
| DISPLAY TECHNOLOGY | IPS |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 24.5 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| REFRESH RATE | 300.00 Hz |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | IPS |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 24.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 62.2 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| REFRESH RATE: | 300.00 Hz |
| RESPONSE TIME MPRT: | 1.00 ms |
| BRIGHTNESS: | 250 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | FREESYNC PREMIUM |
| PIXEL PITCH: | 0.283 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | Yes |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| WEIGHT: | 4.200 kg |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 24.5" (62.23 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 300 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
338.24 €
/661.54 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
376.84 €
/737.03 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
105.03 €
/205.43 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
133.29 €
/260.70 лв
120.00 € лв -
886.87 €
/1734.56 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.91 €
/258.00 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
118.92 €
/232.60 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
407.07 €
/796.16 лв
120.00 € лв -
477.35 €
/933.62 лв
120.00 € лв -
371.77 €
/727.13 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
689.99 €
/1349.50 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Монитор MSI MAG 325QF E18V (9S6-3DE11M-001), 31.5" (80.01 cm), VA панел, 180Hz, WQHD, 0.5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI202.86 €
/396.75 лв
Монитор Philips 27M2C5501/00, 27" (68.58 cm) VA панел, 180Hz, QHD, 1ms, 5000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI202.42 €
/395.89 лв
Монитор Asus ZenScreen MB16ACV, преносим, 15.6" (39.62 cm) IPS панел, Full HD, 5ms, 100 000 000:1, 250 cd/m2, USB Type-C201.55 €
/394.20 лв




























































































