Moщна производителност
В шасито на Aspire 5 се крие голяма мощ и AMD процесор.
Предостатъчно пространство за съхранение
Потребителите разполагат с достатъчно мощ и изобилие от място за съхранение, за да изпълняват своите задачи.
Визуално изумително
Благодарение на тънката рамка и 81,61% съотношение екран-корпус можете да се насладите на богата на цветове Full HD IPS. За още по-добро визуално изживяване и защита на очите на потребителя той включва Acer Color Intelligence™.
Най-новата свързаност
Чрез употребата на USB-C™ потребителите получават свръхбързо прехвърляне на данни благодарение на SuperSpeed USB 5 Gbps. Той също така включва общо четири USB порта: един USB 2.0 порт, HDMI 2.0 порт и два SuperSpeed USB 5 Gbps Type A порта, единият от които може да се използва за зареждане при изключено състояние.
Бърза комуникация
Потребителите лесно получават актуализации за най-новата информация чрез пълна гама от опции за свързване.
Професионален външен вид
Тънкият 17,95 мм лаптоп има професионален външен вид с неговото набраздено алуминиево покритие и множество цветови опции, които да отговарят на вашето чувство за стил.
Звучи страхотно
Звукът е важен по време на комуникация и слушане. Този лаптоп е проектиран и сертифициран за работа с Cortana. За подобрено качество на звука той разполага и с Acer True Harmony.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 5 |
| Модел процесор | 5500U |
| Архитектура | Zen 2 |
| Брой ядра | 6 |
| Номинална честота | 2.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 4 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 7 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Dual микрофони |
| Audio technologies | Acer TrueHarmony |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ax |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Серия | Acer Aspire 5 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.76 Kg |
| Размери (W x H x D) | 363.4 x 250.5 x 17.95 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Kensington Lock Четец на пръстови отпечатъци |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Живот на батерията | 10 h |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Четец на пръстов отпечатъk 3-клетъчна литиево-йонна батерия |
| Цвят | Сребрист |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
49.09 €
/96.01 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
32.86 €
/64.26 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
303.00 €
/592.62 лв
357.40 € -
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
8.47 €
/16.57 лв
-
5.87 €
/11.49 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
6.60 €
/12.91 лв
-
13.73 €
/26.86 лв
-
15.74 €
/30.79 лв
-
8.51 €
/16.65 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
119.98 €
/234.66 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
-
82.46 €
/161.27 лв
-
95.49 €
/186.76 лв
-
102.98 €
/201.41 лв
-
56.54 €
/110.58 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
9.68 €
/18.93 лв
-
336.10 €
/657.36 лв
-
7.68 €
/15.02 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
202.16 €
/395.39 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
158.99 € -
79.10 €
/154.70 лв
-
283.79 €
/555.05 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
718.99 €
/1406.22 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
117.98 €
/230.75 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
106.08 €
/207.47 лв
164.36 € -
217.91 €
/426.19 лв
227.85 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
37.89 €
/74.10 лв
38.62 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
54.86 €
/107.29 лв
65.99 € -
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
9.24 €
/18.07 лв
9.59 € -
18.21 €
/35.61 лв
19.41 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
82.33 €
/161.03 лв
103.13 € -
42.49 €
/83.10 лв
43.33 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
30.83 €
/60.30 лв
32.73 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
58.06 € -
46.08 €
/90.12 лв
49.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
95.10 €
/186.00 лв
101.26 €






















































































































