Cisco Catalyst 1000 C1000-24T-4G-L product
NTLHCISCOC100024T4GLNTLHCISCOC100024T4GL

Суич Cisco Catalyst 1000 (C1000-24T-4G-L), 24 порта, 24x 10/100/1000 Mbps Base-T, 4x SFP

id 202893 Код: NTLHCISCOC100024T4GL
1042.83 лв

Всички цени са с начислен ДДС

ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиВземи на изплащане
Комутатор Cisco Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP


Суич, тип: Fixed Port
Общ брой портове: 24
Основни портове, тип: 10/100/1000Base-T

Power Over Ethernet (PoE): -
Uplink портове: 4x SFP
Свободни (10GB) слотове: -

Управление: Web UI via Cisco Configuration Professional; CLI using a Telnet or Secure Shell (SSH) client over Bluetooth. The GUI can be accessed over Bluetooth with a browser. Single IP Management. Network management

Stackable: -
Fans: Compact fanless

Захранване: Single fixed power supply. Models have external power supply. Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.

Routing: Static

Памет (Flash, RAM): 512MB DRAM, 256 MB Flash memory
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps: 10/20 Gbps (Forwarding/Switching)
Пропускателна способност, Mpps: 14.88 Mpps

MAC адреси: 15 360
VLAN (брой, стандарти): Maximum active: 256; IDs available: 4094

QoS: Up to 8 egress queues and 2 thresholds per port, Ingress policing, QoS through DSCP mapping and filtering, QoS through traffic classification, Trust boundary, AutoQoS, Shaped Round Robin (SRR) scheduling and Weighted Tail Drop (WTD), 802.1p CoS

L2 мрежови стандарти: 802.1D STP, 802.1p CoS Prioritization, 802.1Q VLAN, 802.1s, 802.1w, 802.1X, 802.1ab LLDP, BT v4.0, 802.3ad, 802.3af, 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), 802.3x full duplex, 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, RMON, SNMP, 802.3az, 802.3ae

L3 мрежови стандарти: -

IPv6 functionality: IPv6 routing, Access Control Lists (ACLS)
Сигурност: 802.1X, Authentication, ACLS, Port-based ACLs, SSH, Kerberos, and SNMP v3, SPAN, TACACS+ and RADIUS authentication, MAC address notification, MAC Authentication Bypass (MAB), BPDU Guard, IP Source Guard, SSH v2, STRG, IGMP

Размери (Ш, Д, В), mm: 444.5 x 240 x 43.9
Опция за монтаж: Rackmount
Други: USB mini-B port, USB-A port for storage and Bluetooth console


Cisco Catalyst 1000 Series Switches Data Sheet.pdf


Виж още Суич Cisco

Технически характеристики

Брой портове:  24
Максимална скорост:  1000 Mbps
Стандарт:  802.3az
Управляем:  Не

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Вземи на изплащане

BNP Paribas
BNP Paribas
  • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
  • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
  • Какво пазаруват другите Промоционални продукти

Свързани продукти и тагове:


test1
  • NTLHCISCOC100024T4GL
  • NTLHCISCOC100024T4GL