1st Player Fire Dancing V4 RGB
Specifications
| FORMAT | ATX mATX Mini-ITX |
| FORM FACTOR | Middle Tower |
| PSU POSITION | Bottom |
| RGB | Fixed YES |
| SIDE WINDOW | Tempered glass YES |
| INTERFACE | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| INCLUDED FANS NUMBER | 4 |
| INCLUDED FANS | 4 x 120mm RGB |
| OPTIONAL FANS | FRONT: 3 x 12CM TOP: 2 x 12CM REAR: 1 x 12CM BOTTOM: 2 x 12CM |
| NUMBER OF 5.25" SLOTS | 0 |
| NUMBER OF 3.5" SLOTS | 2 |
| NUMEBR OF 2.5" SLOTS | 2 |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| CPU COOLER MAX HEIGHT | 165 mm |
| VGA CARD MAX LENGTH | 320 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Magnetic Fan Filter Watercooling Support : Top 240mm |
| DIMENTIONS | 380 x 200 x 460 mm |
| WEIGHT | 4.20 kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии 1stPlayer
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
26.38 €
/51.60 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
53.82 €
/105.26 лв
-
175.92 €
/344.06 лв
-
17.61 €
/34.45 лв
-
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
5.88 €
/11.50 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
60.52 €
/118.37 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
5.90 €
/11.54 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
73.43 €
/143.62 лв
-
16.50 €
/32.26 лв
-
43.50 €
/85.08 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.50 €
/24.44 лв
-
32.64 €
/63.84 лв
-
222.68 €
/435.53 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.74 €
/38.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
19.38 €
/37.91 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.36 €
/24.16 лв
-
22.14 €
/43.29 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.79 €
/68.03 лв
-
6.95 €
/13.59 лв
-
49.61 €
/97.04 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.10 €
/21.71 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
92.03 €
/179.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
35.53 €
/69.48 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
56.59 €
/110.68 лв
59.52 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия AeroCool Bolt RGB, ATX, mATX, MINI-ITX, 1 x USB3.0, черна, без захранване40.50 €
/79.21 лв
Кутия 1stPlayer MIKU Mi5, microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване40.40 €
/79.01 лв
Кутия 1stPlayer Firebase X5 RGB v2, ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 3x 120mm вентилатора RGB, с прозорец, черна, без захранване40.40 €
/79.01 лв





























































































