| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm ARGB Fan Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 Bottom: 120 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 350 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic front panel designed easy swap between glass and mesh Included standard graphics card tray Provide dust plug when you aren`t using the I/O Support up to 280 mm radiator Cable-Grommet included for easy cable management |
| РАЗМЕРИ | 396 x 230 x 462 mm |
| ТЕГЛО | 5.41 kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Darkflash
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
31.13 €
/60.89 лв
-
6.15 €
/12.02 лв
-
51.06 €
/99.87 лв
-
107.71 €
/210.67 лв
-
16.48 €
/32.24 лв
-
52.30 €
/102.30 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
5.91 €
/11.57 лв
-
16.82 €
/32.91 лв
-
16.48 €
/32.24 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
36.72 €
/71.82 лв
49.70 € -
16.48 €
/32.24 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
47.29 €
/92.48 лв
-
13.12 €
/25.66 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
136.73 €
/267.42 лв
-
34.77 €
/68.00 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
107.15 €
/209.58 лв
-
42.04 €
/82.22 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
8.35 €
/16.32 лв
-
24.91 €
/48.71 лв
-
6.15 €
/12.02 лв
-
17.52 €
/34.27 лв
-
31.13 €
/60.89 лв
-
31.13 €
/60.89 лв
-
8.67 €
/16.95 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
53.91 €
/105.44 лв
-
91.45 €
/178.86 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
16.48 €
/32.24 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
55.99 €
/109.51 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
100.60 €
/196.76 лв
103.10 € -
109.85 €
/214.85 лв
112.60 € -
35.28 €
/69.01 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
42.51 €
/83.13 лв
43.33 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
28.04 €
/54.83 лв
30.67 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Gamdias ATLAS E1, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 3x 120 mm вентилатора ARGB, черна, с прозорец, без захранване43.37 €
/84.82 лв
Кутия Zalman N7 PLUS, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 7x 120mm RGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване43.59 €
/85.25 лв
Кутия DeepCool CC360 ARGB, mATX/Mini-ITX, 1 x USB 3.0, ARGB, с прозорец, черна, без захранване43.62 €
/85.32 лв


























































































