TP-Link Tapo C520WS
- 2K QHD жива картина – С резолюция 2560 × 1440, Tapo C520WS осигурява 1,7 × повече пиксели и дава по-резки изображения от устройствата с резолюция 1080p.
- Цветно нощно виждане на звездна светлина - Притежавайки обектив с голяма бленда F1.6 и сензор за звездна светлина, Tapo C520WS улавя повече светлина и има по-висока фоточувствителност, като изобразява по-ярки цветове при условия на по-ниска осветеност от пълноцветните камери за нощно виждане с обектив F2.2 и обикновен датчик.
- 360° визуално покритие – Осигурява 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват на полезрението, което позволява да се фокусирате върху по-важните зони и да елиминирате слепите петна.
- Безплатно откриване на хора/домашни любимци/превозни средства – Изкуственият интелект (Smart AI) идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като уведомява потребителите при необходимост.
- Персонализирана звукова и светлинна аларма - Запишете ваше собствено аудио като аларма, за да разширите начините на употреба. Свръх ярката и регулируема светлина също се поддържа, за да плаши нежеланите посетители.
- Сигурно локално и облачно съхранение - Запазете записаните видеоклипове на microSD карта или като използвате облачните услуги Tapo Care.
- IP66 Устойчив на атмосферни влияния - Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за сценарии на открито.
- Кабелна/безжична мрежова връзка - Свържете камерата си към мрежата чрез Wi-Fi или Ethernet за по-гъвкава инсталация.
Умно. Сигурно. Лесно.
Пълна защита с ярки цветове
Външна Pan/Tilt охранителна Wi-Fi камера


2K QHD кристално чиста картина
Сега с 1,7 пъти повече пиксели от 1080p, осигурявайки по-ясни видеоклипове и по-ясни снимки.

360° визуално покритиe
Осигурява 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват на видимост, за да заснемете всичко наоколо.

Откриване на различни обекти с AI, всичко безплатно!
Интелигентното откриване с изкуствен интелект (Smart AI) идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като уведомява потребителите при необходимост. Всичко това се предоставя безплатно.

Спецификации
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3‘’ CMOS |
| Обектив | F/NO: 1,61±10%; Фокусно разстояние: 3,18 mm±5% |
| Night Vision | 850 nm IR LED (до 30 метра), Цветно нощно виждане на звездна светлина |
| Weatherproof Rating | IP66 |
| View Range | 360° хоризонтално и 130° вертикално |
| Резолюция | 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Protocol | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.11b/g/n |
| Защита | 128 битово AES криптиране с SSL/TLS |
| Frequency | 2.4GHz |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Откриване на движение, откриване на хора, откриване на домашни любимци, откриване на превозни средства, откриване на пресичане на линия |
| Output Notification | Моментна снимка (Tapo care), клипове (Tapo care) |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -30 ℃ ~ 60 ℃ |
| Storage Temperature | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Operating Humidity | 10%~90% отн влажност, без кондензация |
| Storage Humidity | 0~90% отн влажност, без кондензация |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон РЕСЕТ |
| Indicator LED | Системен LED индикатор |
| Adapter Input | 100-240V, 50/60Hz |
| Adapter Output | 9V, 0,85A (DC захранване) |
| Product Dimensions (W x D x H) | 123.8 x 123 x 90 mm |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно |
| Audio Input & Output: | Вградени микрофон и високоговорител |
| VIDEO | |
|---|---|
| Frame Rate | До 25/30fps |
| Video Streaming | 2K QHD |
| Видео компресия | H.264 |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Резолюция: | QHD |
|---|---|
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
6 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
45.99 €
/89.95 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
58.98 €
/115.35 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
64.97 €
/127.08 лв
-
60.29 €
/117.92 лв
-
85.36 €
/166.95 лв
98.95 € -
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
58.98 €
/115.35 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
56.28 €
/110.07 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
53.14 €
/103.93 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
21.52 €
/42.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
65.50 €
/128.12 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
58.12 €
/113.68 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
60.29 €
/117.92 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
45.99 €
/89.95 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
173.79 €
/339.90 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
46.86 €
/91.65 лв
-
67.00 €
/131.04 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
200.01 €
/391.18 лв
-
120.34 €
/235.36 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
79.25 €
/154.99 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
263.60 €
/515.57 лв
274.34 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
46.89 €
/91.70 лв
56.69 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
406.94 €
/795.90 лв
423.51 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 €
IP камера TP-Link VIGI C220I(2.8mm), куполна камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30m), външна IP67/IK10, PoE60.43 €
/118.19 лв
IP камера TP-Link VIGI C330I(4mm), насочена "bullet" камера, 3Mpix(2304x1296@30FPS), 4mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30 метра), външна IP67, PoE, микрофон, високоговорител60.43 €
/118.19 лв
IP камера TP-Link VIGI C220I(4mm), куполна камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 4mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30m), външна IP67/IK10, PoE60.43 €
/118.19 лв


















































































































