
Кристално ясни 3K 5MP изображения
Запишете всички прекрасни моменти от живота с реалистична 3K 5MP резолюция. Увеличете, за да разгледате картината в детайли.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(24_).png)
Откриване на движение и известия
Персонализирайте вашите зони на активност, за да имате информация за това, което е важно за вас
Контролирайте какви сигнали получавате, като създадете множество персонализирани зони на активност около областите, които имат значение.
Откриване на движение | Персонализируеми зони на активност |

Изглед с панорама и наклон
Разполагайте вашата стая в детайли
Широк диапазон на покритие за улавяне на всеки момент
Хоризонтален диапазон | Вертикален диапазон |
%20%E2%80%94%20Scaled%20(72_).png)
Интелигентно откриване с AI и известяване
Интелигентното откриване с изкуствен интелект идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като същевременно разпознава бебешки плач и други звуци, и уведомява потребителите при необходимост.
![]() | ![]() | ![]() |
Откриване на хора Забележете всички, които се движат пред зрителното поле на вашата камера. | Откриване на домашни любимци Разберете какво прави вашият космат любимец чрез приложението Tapo. | Разпознаване на бебешки плач Уведомява ви, когато бъдат открити силни звуци. |
Прецизно интелигентно проследяване на движение
Наблюдавайте това, което е най-важно за вас
Когато бъде открита активност, камерата проследява и следва обекта, за да го държи в полезрението.

Забавни клипове За да споделите забавни записи със семействата или гостите си. | Устройства Tapo За да споделите вашите устройства за сигурност Tapo със семействата или гостите си. |

Спецификации
Камера
| Светлочувствителен сензор | 1/3” Progressive Scan CMOS Starlight Sensor |
|---|---|
| Обектив | Focal Length: 4 mm Aperture: F2.2 Field of View: 90° (Diagonal), 76.2°(Horizontal), 41.8°(Vertical) |
| Night Vision | 850 nm IR LED (40 ft / 12 m) |
| Lighting | / |
| Hub Compatibility | / |
| Interface & Button | 1× Ethernet Port 1× RESET Button 1× MicroSD Card Slot (Up to 512 GB) |
| Pan/Tilt Range | Pan Mechanical Range: 340° (360° Pan Coverage) Tilt Mechanical Range: 69° (110° Tilt Coverage) |
Hub
| Device Compatibility | / |
|---|---|
| Connection Capacity | / |
| Interface & Button | / |
Видео и аудио
| Maximum Resolution | 2880 × 1620 px |
|---|---|
| Frame Rate | 15/20/25/30 fps (Default 15fps) |
| Video Compression | H.264 |
| Live View | Yes |
| Image Enhancement | 3D DNR BLC |
| Audio Input & Output | Built-in Microphone and Speaker |
| Audio Communication | Two-Way Audio with Noise Cancellation |
| Siren Volume | 99dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) |
Storage
| Local Storage | MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) General Information about using MicroSD Cards |
|---|---|
| Cloud Storage | Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) |
Detection and notifications
| Sensor | / |
|---|---|
| AI Detection | Motion Detection Person Detection Line-Crossing Detection Tamper Detection BabyCry Detection Vehicle Detection Pet Detection Meow Detection Bark Detection Glass-Breaking Detection |
| Activity Zones | Yes |
| Output Notification | System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) |
Мрежа
| Network Connectivity | Connect via Wi-Fi or Ethernet cable |
|---|---|
| Wireless Connectivity | IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Ethernet Port | 1× 10/100 Mbps RJ45 Port on Camera |
| RTSP | Yes |
| ONVIF | Yes |
Сигурност
| Security | On-Device Machine Learning 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK |
|---|
Захранване
| Power Source | 9V DC Power Adapter |
|---|---|
| Input Voltage | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Output Voltage | 9V, 0.6 A (DC Power) |
Общи характеристики
| Smart Integration | Google Assistant, Amazon Alexa |
|---|---|
| Weather Resistance | / |
| Mounting Options | Tabletop Ceiling-Mounted |
| Околна температура при работа | 0℃~40℃ |
| Storage Temperature | -40℃~70℃ |
| Околна влажност при работа | 10%~90% RH, Non-condensing |
| Storage Humidity | 5%~90% RH |
| Charging Temperature | / |
| Dimensions ( W x D x H ) | 3.23 × 3.23 × 4.43 in (82.05 × 82 × 112.6 mm) |
| Certifications | CE,NCC,BSMI |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Резолюция: | QHD |
|---|---|
| Управляема: | PT - Pan/Tilt |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Не |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
44.54 €
/87.12 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.71 €
/132.43 лв
-
73.72 €
/144.18 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
101.79 €
/199.08 лв
-
70.84 €
/138.55 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
37.75 €
/73.83 лв
-
67.71 €
/132.43 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
62.83 €
/122.88 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
62.83 €
/122.88 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 €
IP камера TP-Link Tapo C230, PT (Pan/Tilt) камера, 5MP (2880x1620@30fps), H.264, IR осветеност (до 12m), Wi-Fi, microSD слот до 512GB, микрофон и високоговорител44.50 €
/87.03 лв
IP камера TP-Link VIGI C445(4mm), куполна камера, 4Mpix(2688x1520@30fps), 4mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE, 1x RJ45 100Mbps, MicroSD слот до 512GB, вграден микрофон, вграден говорител44.54 €
/87.12 лв
IP камера Dahua IPC-B1E20-0280B, насочена "bullet" камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 2.8mm обектив, H.265/H.264/H.265+/H.264+/H.264B, IR осветеност (до 30м), външна IP67, PoE44.57 €
/87.17 лв











.png)
















































































