Dahua IPC-HDBW2841R-ZAS-27135
SPECIFICATION
| Standard: | TCP/IP |
| Sensor: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Matrix size: | 8.3 Mpx 4K UHD |
| Resolution: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx 4K UHD , 3072 x 2048 - 6.3 Mpx , 3072 x 1728 - 5.3 Mpx , 2880 x 1620 - 4.7 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3.1 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Lens: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| View angle: |
|
| Range of IR illumination: | 40 m |
| RS-485 interface: | No |
| Image compression method: | H.265 / H.264H / H.264B / H.264 / MJPEG |
| Memory card slot: | Micro SD memory cards up to 256GB support (possible local recording) |
| Alarm inputs / outputs: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Network interface: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Network protocols: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, Bonjour |
| WEB Server: | Built-in |
| Max. number of on-line users: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Main stream frame rate: | 20 fps @ 8.3 Mpx 25 fps @ 4.7 Mpx |
| Mobile phones support: | Port no.: 37777 or access by a cloud (P2P)
|
| Default IP address: | 192.168.1.108 |
| Default admin user / password: | admin / - The administrator password should be set at the first start |
| Web browser access ports: | 80, 37777 |
| PC client access ports: | 37777 |
| Mobile client access ports: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Main stream rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Sub stream |
| Main features: |
|
| Power supply: |
|
| Power consumption: |
|
| Housing: | Dome - Metal |
| Color: | White |
| "Index of Protection": | IP67 |
| Vandal-proof: | IK10 |
| Operation temp: | -30 °C ... 60 °C |
| Weight: | 0.51 kg |
| Dimensions: | Ø 122 x 93 mm |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | 4K |
| Аудио: | Микрофон |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
70.84 €
/138.55 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
103.46 €
/202.34 лв
120.00 € лв -
125.97 €
/246.38 лв
120.00 € лв -
56.12 €
/109.76 лв
120.00 € лв -
49.32 €
/96.46 лв
120.00 € лв -
63.44 €
/124.07 лв
120.00 € лв -
57.95 €
/113.33 лв
120.00 € лв -
35.02 €
/68.49 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
48.34 €
/94.55 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
46.26 €
/90.48 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
136.28 €
/266.55 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
81.72 €
/159.83 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
79.42 €
/155.34 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
103.46 €
/202.34 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
113.14 €
/221.29 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
33.14 €
/64.82 лв
120.00 € лв -
28.57 €
/55.88 лв
120.00 € лв -
78.86 €
/154.23 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
44.21 €
/86.47 лв
120.00 € лв -
196.57 €
/384.46 лв
120.00 € лв -
70.00 €
/136.92 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
24.03 €
/46.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
398.51 €
/779.42 лв
120.00 € лв -
65.92 €
/128.93 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
198.49 €
/388.22 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
56.73 €
/110.96 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
133.80 €
/261.70 лв
120.00 € лв -
34.25 €
/66.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
178.36 €
/348.85 лв
120.00 € лв -
81.19 €
/158.80 лв
120.00 € лв -
265.29 €
/518.87 лв
120.00 € лв -
382.28 €
/747.67 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв
-
235.78 €
/461.14 лв
120.00 € лв -
46.26 €
/90.48 лв
120.00 € лв -
65.97 €
/129.02 лв
120.00 € лв -
36.57 €
/71.53 лв
120.00 € лв -
366.06 €
/715.96 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв -
71.81 €
/140.45 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
77.50 €
/151.58 лв
120.00 € лв -
65.25 €
/127.61 лв
120.00 € лв
IP камера Geovision GV-EVD3100-0010, куполна, 3.0 Mpix (2048x1536), 3-9mm обектив, IR осветеност (до 50 метра), външна, PoE340.14 €
/665.26 лв
IP камера Dahua SD29204UE-GN, куполна управляема PTZ, 2MP (1920x1080@25fps), 2.7-11mm моторизиран вари-фокален обектив, H.264+/H.264/MJPEG, IR осветленост (до 30м), PoE(802.3af), 1x RJ45 10M/100M Base-TX, microSD слот до 128GB339.60 €
/664.20 лв
IP камерa Dahua IPC-HDW3649H-AS-PV-0280B-PRO, куполна камера, 6Mpix(3288x1850@30fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG, IR осветеност (до 30 метра), външна IP67, PoE, microSD слот до 512GB, микрофон и говорител336.00 €
/657.16 лв









































































