![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| СУПЕРЯРЪК 1,4″ ИЛИ 1,2″ AMOLED ТЪЧСКРИЙН ДИСПЛЕЙ | 43,000+ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАРЕДЕНИ ГОЛФ ИГРИЩА ОТ ЦЯЛ СВЯТ | ВЗЕМЕТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА СТИК ВЪЗ ОСНОВА НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО И ВЯТЪРА | ПОДОБРЕНА PLAYSLIKE DISTANCE ФУНКЦИЯ | 24/7 МОНИТОРИНГ НА ЗДРАВЕТО И ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА АКТИВНОСТТА | СТИЛНА, ЛЕКА КОНСТРУКЦИЯ И КЕРАМИЧЕН БЕЗЕЛ |

![]() |
![]() |
![]() |
|
AMOLED ДИСПЕЙ Вижте играта си в изцяло нова светлина със суперярък и лесен за четене 1,4 или 1,2-инчов AMOLED сензорен дисплей. |
43 000+ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАРЕДЕНИ ГОЛФ ИГРИЩА Вашият часовник за голф Approach S70 идва предварително инсталиран с повече от 43 000 пълноцветни CourseView карти на голф игрища от цял свят. |
ПОДОБРЕН VIRTUAL CADDIE Получете препоръка за стик въз основа на вятър, надморска височина, Вашите данни за замах и много други. Нова диаграма за ударите бързо показва какви опасности може да има в играта в зависимост от Вашия избор на стик. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ПОДОБРЕНА PLAYSLIKE DISTANCE ФУНКЦИЯ Разберете колко далеч се играе всеки удар с разстояние, коригирано за промени в надморската височина, както и за условията на околната среда. |
ДАННИ ЗА КОНТУРА НА ГРИЙНА Вижте посоката на наклона на избраните грийнове, за да можете да планирате своя подход (предлага се с активно членство в Garmin Golf). |
СПОРТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ Изградете основата за по-добра игра с предварително заредени профили на активност за сила, HIIT, йога, бягане и др. |
.png)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
СКОРОСТ И ПОСОКА НА ВЯТЪРА Знайте кой стик да използвате и в коя посока да замахнете. |
GREEN VIEW ФУНКЦИЯ Вижте истинската форма на всеки грийн от където и да сте на игрището. |
СЛЕДЕТЕ И ПАЗЕТЕ РЕЗУЛТАТИ AutoShot анализатора проследява засеченото разстояние на изстрел и се сдвоява със сензори Approach CT10 |
PINPOINTER ФУНКЦИЯ Тази функция показва посоката на пина, така че да можете да се възползвате максимално от всяко замахване при удари на сляпо. |
ИЗГЛЕД НА ОПАСНОСТТА Получете информация за критичното разстояние, за да знаете какво да избягвате. |
| Физически данни и характеристики | |
| Материал на стъклото | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Материал на безела | Керамика |
| Материал на каишката | Силикон |
| Размери | 42 x 42 x 12,6 мм - подходящ за китки с обиколка 115-185 мм; 47 x 47 x 13,4 мм - подходящ за китки с обиколка 130-205 мм; |
| Тегло | 20мм - 44 гр.; 22мм - 56 гр. |
| Цветен екран | Да |
| Тип на дисплея | AMOLED с опция за винаги включен режим |
| Размери на дисплея | 1,4 инча (35,41 mm) диаметър; |
| Резолюция на дисплея | 390 x 390 пиксела - 20мм; 454 x 454 пиксела - 22мм; |
| Живот на батерията | Смарт часовник: До 16 дни/10 дни за 20мм; GPS режим: До 20 часа/15часа за 20мм (използване на настройките на дисплея по подразбиране: събуждане с жестове в режим Smartwatch и винаги включено, докато играете голф) |
| Засичане на инциденти (G-Sensor) | Да |
| Воден рейтинг | 5 ATM |
| Сензорен екран | Да |
| Памет | 32 GB |
| Функции на часовник | |
| Час / дата | Да |
| Синхронизиране на часа и датата посредством GPS | Да |
| Аларма | Да |
| Хронометър | Да |
| Час на изгрев / залез | Да |
| Сензори | |
| GPS | Да |
| GLONASS | Да |
| Galileo | Да |
| Garmin Elevate™ вграден пулсомер | Да |
| Барометричен алтиметър | Да |
| Сензор за околна светлина | Да |
| Компас | Да |
| Жироскоп | Да |
| Акселерометър | Да |
| Pulse Ox | Да |
| Смарт функции | |
| Свързаност | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (изгледи на часа, уиджети, приложения и др.) | Да |
| Смарт известия | Да |
| Отговор/отхвърляне на обаждане с текст (само за Android ™) | Да |
| Календар | Да |
| Времето | Да |
| Контролиране на музиката на смартфона | Да |
| Музика на часовника | Да |
| Намиране на телефона | Да |
| Намиране на часовника | Да |
| Смартфон съвместимост | iPhone®, Android™ |
| Съвместимост с Garmin Connect ™ Mobile | Да |
| Garmin Pay™ | Да |
| Активити тракер функции | |
| Вграден пулсомер | Да |
| Отброяване на крачките | Да |
| Body Battery™ | Да |
| Лента за активност (показва се след период на неактивност) | Да |
| Автоматична цел (ежедневна цел за крачки) | Да |
| Следене на съня (следи периодите на движение или спокоен сън) | Да |
| Изгорени калории | Да |
| Изкачени етажи | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Интензивни минути | Да |
| TrueUp™ | Да |
| Move IQ™ | Да |
| Fitness Age | Да |
| Целодневно проследяване на стреса | Да |
| Хидратация | Да |
| Фитнес функции | |
| Кардио тренировки | Да |
| Силови тренировки | Да |
| Анимирани тренировки на екрана | Да |
| HIIT тренировки | Да |
| Йога тренировки | Да |
| Пилатес тренировки | Да |
| Функции за тренировки, планиране и анализ | |
| GPS скорост и разстояние | Да |
| VO2 max | Да |
| Интервални тренировки | Да |
| Разширени тренировки | Да |
| Auto Lap® | Да |
| Тренировъчен ефект (аеробен) | Да |
| Virtual Partner | Да |
| LiveTrack | Да |
| Сигнали за необичаен сърдечен ритъм | Да |
| Честота на дишане | Да |
| Напомняния за релаксация | Да |
| Health snapshot | Да |
| Женско здраве | Да |
| Тренировъчен ефект | Да |
| Сутрешен доклад | Да |
| HRV статус | Да |
| Physio TrueUp | Да |
| Функции за пулса | |
| HR зони | Да |
| HR сигнали | Да |
| HR калории | Да |
| Време за възстановяване | Да |
| Auto max HR | Да |
| HR Broadcast (предава данните за пулса на сдвоени устройства) | Да |
| Функции за бягане | |
| Каданс (осигурява броя на крачките в минута в реално време) | Да |
| PacePro™ стратегии за темпо | Да |
| Функции за плуване | |
| Данни за плуване (разстояние, темпо, брой загребвания, калории) | Да |
| Разпознаване на типа загребване | Да |
| Функции за голф | |
| Предварително заредени 41 000 игрища по целия свят | Да |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| TruSwing™ съвместимост | Да |
| Функции за проследяване на активността за деца | |
| Toe-to-Toe™ предизвикателства | Да |
| Свързаност | |
| Connect IQ™ Store на устройството | Да |
| Сингронизиране в реално време на настройки с Garmin Connect™ | Да |
Виж още Смарт часовници и гривни Garmin
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | За голф |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.05 €
/52.91 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
142.85 €
/279.38 лв
-
501.40 €
/980.65 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
38.34 €
/74.99 лв
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
16.79 €
/32.84 лв
19.18 € -
69.13 €
/135.21 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
8.55 €
/16.73 лв
10.34 € -
5.47 €
/10.70 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.63 € -
14.99 €
/29.32 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
18.91 €
/36.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
58.99 €
/115.38 лв
92.10 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
47.72 €
/93.34 лв
92.58 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
47.72 €
/93.34 лв
92.58 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
17.81 €
/34.83 лв
18.99 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
19.33 €
/37.81 лв
21.55 € -
58.45 €
/114.32 лв
60.19 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
35.77 €
/69.96 лв
80.92 €
Смарт часовник Garmin Descent G2 Paloma, 1.2" (3.04cm) AMOLED дисплей, Bluetooth, ANT+, GPS, 4GB Flash памет, гмуркане до 100m, акселерометър, пулсомер, компас, термометър, Connect IQ, до 12 дни живот на батерията, Shell Pink розова каишка619.04 €
/1210.74 лв
Смарт часовник Garmin Descent G2 Black, 1.2" (3.04cm) AMOLED дисплей, Bluetooth, ANT+, GPS, 4GB Flash памет, гмуркане до 100m, акселерометър, пулсомер, компас, термометър, Connect IQ, до 12 дни живот на батерията, черен619.04 €
/1210.74 лв
Смарт часовник Apple Watch Series 11 Cellular, 46mm, 1.96" (4.98cm) LTPO3 OLED дисплей, LTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 64GB Flash памет, акселерометър, жироскоп, пулсомер, барометър, компас, IP6X, Space Grey Aluminium с Black Sport - M/L каишка582.67 €
/1139.61 лв

































































































































