Смарт часовник Wildberry SW-74
Този стилен и лек смарт часовник е идеалният помощник, ако искате да водите здравословен начин на живот. Пастелно синият цвят на корпуса и каишката се асоциира с горски плодове – здравословна и вкусна съставка, използвана в много ястия. Отчитайте крачките, които правите всеки ден, проследявайте спортните си постижения, проверявайте пулса си и удобно превключвайте измежду любимите си песни по време на тренировкa. В допълнение към проследяването на физическата активност, този часовник ви информира за прогнозата за времето и ви помага да правите снимки посредством дистанционното управление на камерата на вашия смартфон. Дискретният и универсален дизайн на този часовник го прави подходящ аксесоар за всеки тоалет, независимо дали е спортен, ежедневен или официален. Имате възможност за смяна на изгледа на циферблата според вашия вкус! Часовникът притежава и специален дамски календар.
Характеристики на продукта
- Изцяло сензорен екран
- Издръжлив метален корпус
- Закалено стъкло
- IP67 водоустойчив (потапяне във вода за съвсем кратко време на дълбочина до 1 метър)
- Съвместимост с iOS 10.0+ и Android 5.0+
- Информация за времето
- Оптимизиран за най-популярните спортове
- Отдалечено управление на камерата
- Управление на аудио плейъра
- USB зарядно
- До 20 дни активна работа
Интерфейс
- Безпроблемна работа
- Многоезичен режим
- Незабавно свързване и синхронизация
- Ясни и лесни за разчитане статистики
- Аларма, нотификации, режим на вибрация
- Управление камерата на смартфона
- Допълнителен циферблат
- Отговаря на GDPR стандарт за защита на лични данни
Характеристики
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Видове спорт | Ходене, тичане, колоездене, скачане, бадминтон, баскетбол, футбол |
| Сензори | За сърдечния ритъм, акселерометър, насищане с кислород |
| Функции | Известия за съобщения и повиквания, напомняне за движение, женски календар, статистика на активността, крачкомер, проследяване на съня, аларма, контрол на камерата, мултиспорт, сменяем циферблат, мултиезичен, допълнителен циферблат. |
| Циферблати за изтегляне | Налични в приложението Canyon Life |
| Тегло | 40g |
| Материали | Метален корпус, полиуретанова каишка, закалено стъкло |
| Размери | 42mm x 37mm x 10mm |
| Размер на екрана | 1.3'' |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Капацитет на батерията | 170 mAh |
| Работа в режим Standby | До 20 дни |
| Bluetooth | 4.2 |
| Управление | Сензорен екран |
| Чипсет | NRF52832 |
| Съвместимост | iOS 10.0+ (iPhone 5S и по-нови модели), Android 5.0+ (смартфони с BT 4.0+ и поддръжка на услугите на Google Play). Android GO не поддържа доставяне на нотификации. |
| Интеграция | Google Fit, Apple Heallth |
| Издръжливост на батерията при активна работа | До 5 дни |
| Памет | 64KB RAM 512KB ROM |
| Тип на дисплея | LCD цветен екран |
| Резолюция на екрана | 240x240 |
Виж още Смарт часовници и гривни
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.60 €
/186.98 лв
-
15.96 €
/31.22 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
15.96 €
/31.22 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
19.74 €
/38.60 лв
-
63.98 €
/125.14 лв
-
Стойка за телевизор 17948, за под, за екрани от 32" до 65", VESA до 600x400, до 90кг, мобилна, черна
70.46 €
/137.80 лв
-
12.53 €
/24.50 лв
-
222.03 €
/434.25 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
75.34 €
/147.35 лв
-
346.19 €
/677.09 лв
-
6.34 €
/12.39 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
212.25 €
/415.12 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
17.09 €
/33.43 лв
-
20.92 €
/40.92 лв
-
6.42 €
/12.56 лв
-
7.49 €
/14.64 лв
-
6.83 €
/13.36 лв
-
8.04 €
/15.72 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
28.87 €
/56.46 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
9.99 €
/19.55 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
6.57 €
/12.84 лв
-
8.42 €
/16.47 лв
-
110.43 €
/215.99 лв
-
16.84 €
/32.93 лв
-
3.80 €
/7.44 лв
3.96 € -
16.79 €
/32.83 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
49.43 €
/96.68 лв
-
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
85.68 €
/167.58 лв
88.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
89.99 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
225.36 €
/440.78 лв
236.67 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
19.84 €
/38.80 лв
20.72 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
30.83 €
/60.30 лв
32.73 € -
21.57 €
/42.18 лв
26.69 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
16.26 €
/31.81 лв
17.33 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 €






















































































































