
Ревюта на Монитор Samsung S4 S40GD, 24" IPS FHD (1920 x 1080), 100Hz, 5ms, USB Hub, Черен | LS24D406GAUXEN
Монитор Samsung S4 S40GD
IPS панел
Насладете се на зашеметяващи цветове с IPS панела. Цветовете остават ярки и ясни на екрана, дори когато промените ъглъла на виждане. Тоновете и нюансите са представени последователно и красиво с по-малко избледняване на цветовете.

100Hz честота на опресняване
Останете в действието, когато играете игри, гледате видеоклипове или работите върху творчески проекти. Честотата на опресняване от 100 Hz намалява забавянето и замъгляването на движението, така че да не пропуснете нищо в забързани моменти.

Повече мощ за игри
Спечелете конкурентно предимство с оптимизируеми настройки на играта. Цветът и контрастът на изображението могат да бъдат незабавно регулирани, за да виждате сцените по-ясно и да забелязвате криещите се в тъмното врагове, докато Game Mode настройва всяка игра, за да изпълни екрана ви с всеки детайл.

Режим Eye Saver
Защитете зрението си и се чувствайте удобно дори по време на дълги сесии. Останете фокусирани върху работата си с намалена синя светлина и трептене на екрана.

Гъвкави настройки за оптимален комфорт
Добавете стил към всяка среда с екран с регулируема височина, за да ви осигури най-добрия ъгъл и повече гъвкавост. Изключително тънка рамка за максимално оползотворяване на пространството на екрана и дори можете да завъртите екрана на 90 градуса за вертикален изглед.

| Категория | Детайли |
|---|---|
| Екран | Размер на екрана (клас): 27" Плосък/Извит: Плосък Активна зона на дисплея (ШxВ): 597.888 × 336.312 mm Формат на изображението: 16:9 Тип панел: IPS Яркост (типична): 250 cd/㎡ Яркост (мин.): 200 cd/㎡ Контраст (статичен): 1000:1 (тип.) Контраст (динамичен): Mega Резолюция: FHD (1920 x 1080) Време за реакция: 5 ms (GTG) Ъгъл на виждане (Х/В): 178˚/178˚ Възпроизвеждане на цветове: Макс. 16.7M Цветова гама (NTSC 1976): 72% (CIE 1931) Честота на опресняване: Макс. 100Hz |
| Общи функции | Решение за пестене на енергия: Да Режим за щадене на очите: Да Без трептене: Да Размер на изображението: Да Сертифициран за Windows 11: Да FreeSync: Не G-Sync: Не Off Timer Plus: Да Auto Source Switch: Да |
| Смарт услуги | Smart Type: Не |
| Интерфейс | DisplayPort: 1 Версия DisplayPort: 1.2 HDCP (DP): 1.2 HDMI: 2 Версия HDMI: 1.4 HDCP (HDMI): 1.4 Слушалки: Да USB Hub: 2 Версия USB Hub: USB 2.0 x2 USB-C: Не USB-B (Upstream): 1 |
| Звук | Вградени високоговорители: Да Мощност: 1W |
| Условия на работа | Температура: 10℃ ~ 40℃ Влажност: 10% ~ 80% (без конденз) |
| Дизайн | Преден цвят: Черен Заден цвят: Черен Стойка: Черна Тип стойка: HAS Регулиране на височина: 105 mm (±5.0 mm) Накланяне: -3.0°(±2.0°) ~ 25.0°(±2.0°) Завъртане: -45.0°(±3.0°) ~ 45.0°(±3.0°) Pivot: -92.0°(±2.0°) ~ 92.0°(±2.0°) Монтаж на стена: 100 x 100 |
| Еко | Клас енергийна ефективност: C Рециклирана пластмаса: 16.3% |
| Консумация на енергия | Захранване: AC 100~240V Макс. консумация: 50 W Типична консумация: 14.0 W DPMS: 0.50 W Режим "Изключен": 0.30 W Годишна консумация: 20 kWh |
| Размери | Със стойка (ШxВxД): 612.7 x 538.3 x 219.0 mm Без стойка (ШxВxД): 612.7 x 360.9 x 39.8 mm |
| Тегло | Със стойка: 4.0 kg Без стойка: 2.7 kg |
| Сертификация и контрол на качеството | TCO Certified: Да |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
Монитор AOC 24B31H, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, HDMI, VGA75.11 €
/146.90 лв

































































































