%20Silver%20Samsung%20%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F.png)
Иновация в комбинация със заоблен cushion дизайн
Време е за промяна – представяме ти Galaxy Watch8 с нов външен вид, проектиран с иновации. Елегантните линии, преливащи от циферблата на часовника към тънкия корпус, създават изискана естетика, а емблематичният заоблен cushion дизайн добавя елегантен кант, завършвайки визията, създадена да остави трайно впечатление. Предлага се в размери 40 mm и 44 mm, в цвят тъмно сиво и сребристо.

Най-удобният Galaxy Watch досега
Прекарай деня си с допълнителен комфорт. Със системата Dynamic Lug, Galaxy Watch8 стои по-удобно на китката ти, бъдейки близо до теб с минимално разстояние между кожата ти и часовника. Този изискан дизайн подобрява стабилността, което води до плътно и стабилно прилягане. Наслади се на деня си повече с най-удобното изживяване на Galaxy Watch досега

Създай здравословна рутина преди лягане
Изгради добри навици за сън с помощта на Напътствия за час на лягане. Galaxy Watch8 използва данни за съня от три дни, за да определи оптималното ти време за лягане - първата стъпка към по-добър сън. Получавай интелигентни съвети за идеалното време за лягане и си осигури почивката, от която се нуждаеш. Събуди се освежен, напълно зареден и по-добре подготвен за деня – всичко това с персонализиран график за съня.

Бягай със собствено темпо с личен треньор
След като се възстановиш напълно с добър нощен сън, е време да се раздвижиш. Започни с тест, за да определиш нивото си на бягане от 1 до 10. Постави си цели и работи по пътя към постигането им, като тренираш със собствено темпо. Независимо дали правиш първата си крачка като начинаещ или тренираш за пълен маратон, 3-5 седмична програма с треньор по бягане, съобразена с твоя капацитет за тичане, ще те води и мотивира през всеки етап, помагайки ти да преодолееш бариерите.

Просто попитай. Готово
Вдигни китката си и говори – Google Gemini е тук, за да ти помогне. Galaxy Watch8 с вграден Gemini ти помага да вършиш задачите бързо дори в най-натоварените моменти от живота. Просто попитай, за да получиш отговори и идеи, да изпълниш различни задачи в приложенията и да получиш достъп до важна информация. Вземи това, от което се нуждаеш, директно от китката си.

| Category | Galaxy Watch 8 (44 mm) |
|---|---|
| Case Size | 44 mm |
| Design / Materials | Armor aluminum, sapphire crystal glass |
| Brightness | Up to 3000 nits |
| Display Size | 1.47″ Super AMOLED |
| Display Resolution | 480 × 480 pixels (327 ppi) |
| Processor | Exynos W1000 (3 nm, 5-core, Cortex‑A78 + Cortex‑A55) |
| RAM | 2 GB |
| Internal Storage | 32 GB |
| Battery Capacity | 435 mAh |
| Operating System | Wear OS 6 with One UI Watch 8, Gemini AI features |
| Connectivity | Wi‑Fi 5, Bluetooth 5.3, NFC LTE dual-band GPS |
| Health Sensors | BioActive sensor (HR, ECG, SpO₂, temp) + others |
| Fitness / AI Features | Sleep tracking, antioxidant index, circadian coach |
| Durability | 5 ATM, IP68, MIL‑STD‑810H |
| Thickness | ~11% slimmer than Watch 7 (exact mm TBD) |
| Color Options | Graphite, Silver |
Виж още Смарт часовници и гривни Samsung
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип на суичовете: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Сребрист |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
13.36 €
/26.13 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
35.78 €
/69.99 лв
-
646.20 €
/1263.85 лв
-
48.27 €
/94.41 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
12.58 €
/24.61 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
483.09 €
/944.84 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
65.13 €
/127.38 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
409.51 €
/800.93 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
1047.61 €
/2048.95 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
9.40 €
/18.38 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
256.11 €
/500.91 лв
-
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
557.30 €
/1089.99 лв
-
646.20 €
/1263.85 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
523.79 €
/1024.45 лв
-
11.05 €
/21.62 лв
-
13.24 €
/25.89 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
256.11 €
/500.91 лв
-
108.50 €
/212.20 лв
-
54.63 €
/106.84 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
49.82 €
/97.45 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
453.99 €
/887.93 лв
-
30.63 €
/59.90 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
34.25 €
/66.98 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
139.42 €
/272.68 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
24.03 €
/46.99 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
69.85 €
/136.62 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
134.62 €
/263.30 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
-
392.91 €
/768.47 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
19.88 €
/38.89 лв
80.92 € -
19.08 €
/37.31 лв
21.55 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
17.99 €
/35.18 лв
25.56 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
26.31 €
/51.47 лв
30.67 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
382.25 €
/747.62 лв
409.51 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
17.55 €
/34.32 лв
23.62 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
58.45 €
/114.32 лв
60.19 € -
23.93 €
/46.80 лв
27.40 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
26.31 €
/51.47 лв
29.86 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
424.31 €
/829.88 лв
457.13 € -
29.86 €
/58.39 лв
33.44 € -
21.55 €
/42.15 лв
23.93 €
Смарт часовник Xiaomi Watch 5, 1.54"(3.63cm), AMOLED дисплей, Bluetooth, PPG сензор, сензор за ускорение, жироскопен сензор, сензор за околна светлина, електронен компас, 5ATM, до 18 дни време на работа, черен с черна каишка272.75 €
/533.45 лв
Смарт часовник Garmin Approach S44 Silver Aluminium Black, за голф, 1.2" (30.4mm) AMOLED дисплей, GPS, 4GB Flash памет, функции за голф, жироскоп, акселерометър, 5ATM, до 10 дни време на работа, черна каишка285.70 €
/558.79 лв
Смарт часовник Garmin Approach S44 Silver Aluminium Twilight, за голф, 1.2" (30.4mm) AMOLED дисплей, GPS, 4GB Flash памет, функции за голф, жироскоп, акселерометър, 5ATM, до 10 дни време на работа, Twilight каишка285.70 €
/558.79 лв



















































































































