%20Silver%20Samsung%20%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F.png)
Иновация в комбинация със заоблен cushion дизайн
Време е за промяна – представяме ти Galaxy Watch8 с нов външен вид, проектиран с иновации. Елегантните линии, преливащи от циферблата на часовника към тънкия корпус, създават изискана естетика, а емблематичният заоблен cushion дизайн добавя елегантен кант, завършвайки визията, създадена да остави трайно впечатление. Предлага се в размери 40 mm и 44 mm, в цвят тъмно сиво и сребристо.

Най-удобният Galaxy Watch досега
Прекарай деня си с допълнителен комфорт. Със системата Dynamic Lug, Galaxy Watch8 стои по-удобно на китката ти, бъдейки близо до теб с минимално разстояние между кожата ти и часовника. Този изискан дизайн подобрява стабилността, което води до плътно и стабилно прилягане. Наслади се на деня си повече с най-удобното изживяване на Galaxy Watch досега

Създай здравословна рутина преди лягане
Изгради добри навици за сън с помощта на Напътствия за час на лягане. Galaxy Watch8 използва данни за съня от три дни, за да определи оптималното ти време за лягане - първата стъпка към по-добър сън. Получавай интелигентни съвети за идеалното време за лягане и си осигури почивката, от която се нуждаеш. Събуди се освежен, напълно зареден и по-добре подготвен за деня – всичко това с персонализиран график за съня.

Бягай със собствено темпо с личен треньор
След като се възстановиш напълно с добър нощен сън, е време да се раздвижиш. Започни с тест, за да определиш нивото си на бягане от 1 до 10. Постави си цели и работи по пътя към постигането им, като тренираш със собствено темпо. Независимо дали правиш първата си крачка като начинаещ или тренираш за пълен маратон, 3-5 седмична програма с треньор по бягане, съобразена с твоя капацитет за тичане, ще те води и мотивира през всеки етап, помагайки ти да преодолееш бариерите.

Просто попитай. Готово
Вдигни китката си и говори – Google Gemini е тук, за да ти помогне. Galaxy Watch8 с вграден Gemini ти помага да вършиш задачите бързо дори в най-натоварените моменти от живота. Просто попитай, за да получиш отговори и идеи, да изпълниш различни задачи в приложенията и да получиш достъп до важна информация. Вземи това, от което се нуждаеш, директно от китката си.

| Category | Galaxy Watch 8 (40 mm) |
|---|---|
| Case Size | 40 mm |
| Design / Materials | Armor aluminum, sapphire crystal glass |
| Brightness | Up to 3000 nits |
| Display Size | 1.34″ Super AMOLED |
| Display Resolution | 438 × 438 pixels (327 ppi) |
| Processor | Exynos W1000 (3 nm, 5-core, Cortex‑A78 + Cortex‑A55) |
| RAM | 2 GB |
| Internal Storage | 32 GB |
| Battery Capacity | 325 mAh |
| Operating System | Wear OS 6 with One UI Watch 8, Gemini AI features |
| Connectivity | Wi‑Fi 5, Bluetooth 5.3, NFC, LTE, dual-band GPS |
| Health Sensors | BioActive sensor (HR, ECG, SpO₂, temp) + others |
| Fitness / AI Features | Sleep tracking, antioxidant index, circadian coach |
| Durability | 5 ATM, IP68, MIL‑STD‑810H |
| Thickness | ~11% slimmer than Watch 7 (exact mm TBD) |
| Color Options | Graphite, Silver |
Виж още Смарт часовници и гривни Samsung
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Сребрист |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.05 €
/52.91 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
40.64 €
/79.49 лв
-
476.18 €
/931.33 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
1008.31 €
/1972.07 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
45.37 €
/88.73 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
39.16 €
/76.60 лв
-
30.36 €
/59.37 лв
-
23.18 €
/45.33 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
553.32 €
/1082.21 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
42.99 €
/84.08 лв
-
25.08 €
/49.05 лв
-
24.84 €
/48.57 лв
-
21.61 €
/42.27 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
106.13 €
/207.57 лв
-
106.13 €
/207.57 лв
-
470.38 €
/919.99 лв
529.19 € -
11.64 €
/22.77 лв
-
857.13 €
/1676.40 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
314.27 €
/614.67 лв
-
39.16 €
/76.60 лв
-
17.75 €
/34.73 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
465.66 €
/910.75 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
25.90 €
/50.65 лв
-
30.36 €
/59.37 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
30.63 €
/59.90 лв
-
453.99 €
/887.93 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
26.57 €
/51.98 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
24.03 €
/46.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
69.85 €
/136.62 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
69.17 €
/135.28 лв
80.92 € -
7.66 €
/14.99 лв
-
37.69 €
/73.72 лв
40.90 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
23.82 €
/46.58 лв
29.48 € -
874.01 €
/1709.41 лв
982.84 € -
54.33 €
/106.25 лв
65.11 € -
141.82 €
/277.38 лв
151.27 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
17.99 €
/35.18 лв
25.56 € -
20.01 €
/39.14 лв
80.92 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.67 €
/34.55 лв
23.62 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
874.01 €
/1709.41 лв
982.84 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
19.08 €
/37.31 лв
21.55 € -
28.78 €
/56.28 лв
71.06 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
26.31 €
/51.47 лв
30.67 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.38 € -
1060.79 €
/2074.72 лв
1142.85 € -
23.93 €
/46.80 лв
29.86 € -
23.93 €
/46.80 лв
27.40 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
17.99 €
/35.18 лв
23.93 €
Смарт часовник Apple Watch SE 3 Cellular, 40mm, 1.57" (3.99cm) Retina LTPO OLED дисплей, LTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 64GB Flash памет, акселерометър, жироскоп, пулсомер (2-ро поколение), Starlight Aluminium с Starlight Sport - M/L каишка310.44 €
/607.17 лв
Смарт часовник Samsung Galaxy Watch8 Classic LTE 47mm White (SM-L505FZWAEUE), 4G/LTE, 1.34" (3.40cm) AMOLED дисплей, 445mAh батерия, BioActive сензор, 5ATM + IP68 защита, бял309.99 €
/606.29 лв
Смарт часовник Garmin Vivomove Trend Peach Gray, хибриден, Liquid crystal дисплей, 25.6 мм x 18.8 мм (1.01" x 0.74"), до 5 дни време на работа, Bluetooth, пулсомер, следене на съня, профили за бягане, слонова кост314.27 €
/614.67 лв



















































































































