Samsung Flip 3
WM75A
Представяне на съвременната ера в образованието с интерактивни учебни преживявания!
Samsung Flip 3 трансформира класната стая чрез интерактивни учебни преживявания, предоставяйки на преподавателите ресурсите, необходими за създаване на ефективни и модерни уроци. С повече софтуер и опции за свързване и интуитивни функции за взаимодействие, Flip 3 създава привлекателна учебна среда.
Отключете креативността с потапяща сензорна технология
Вдъхновявайте и създавайте с интерактивна сензорна технология. Скицирайте идеи със невероятна скорост при само 34ms латентност или рисувайте с прецизност и изключителна точност с 2048 нива на натиск, вградени директно в дисплея.

Създавайте и решавайте без ограничения
Работата с Flip 3 е организирана за интуитивно решаване на проблеми и създаване на съдържание. Използвайте всеки обект близо до вас, за да оживите идеите си. Flip 3 прави разлика между употребата на тънки или дебели обекти, за да симулира писане на екрана или и подчертаване. Или просто изтрийте съдържанието с пръст или длан.

Поддържайте екрана чист
Благодарение на антимикробно покритие, Samsung Flip 3 инхибира микробния растеж, за да помогне за защита срещу определени бактерии. Това позволява на учителите и учениците да останат съсредоточени върху това, което е на екрана, без излишни притеснения.

Намалете до минимум инцидентите и рисковете
Samsung разбира, че инцидентите се случват. За да защити учениците и преподавателите, екранът Flip 3 е увит в собствено нечупливо фолио, което гарантира, че екранът остава цял и непокътнат в случай на счупване на защитното стъкло.

Лесен достъп до любими образователни решения с вграден OPS слот
Използвайте предпочитани образователни решения на трети страни и се свържете с училищни информационни системи с вградения OPS (Open Pluggable Specification) слот. Flip 3 е централизиран източник за обучение в класната стая и известия за цялото училище, като например съобщения от директора, сигнали за времето и противопожарни тренировки.

Достъп до всичко необходимо от всеки източник
Flip 3 разполага с множество опции за свързване, включително USB, HDMI, DP и OPS, както и безжично споделяне на екрана, за да се гарантира, че преподавателите могат лесно да свържат всяко устройство за достъп до тяхното съдържание. С поддръжката на уеб браузър, преподавателите могат също така да получават онлайн образователни материали директно чрез Flip 3.

Спецификации:
| Тип панел: | New Edge LED |
| Размер на екрана: | 75" (190.50 cm) |
| Резолюция: | 3840*2160 |
| Яркост: | 350 (без стъкло) nit |
| Контраст: | 4000:1 (без стъкло) |
| Време за реакция: | 6ms |
| Ъгъл на гледане: | 178˚/178˚ |
| Работен режим: | 16/7 |
| Тъч технология: | IR |
| Тъч повърхност: | Топлинно полузакалено стъкло с прозрачност 88-92%, дебелина 3.2T и с антимикробно покритие |
| Брой точки за допир: | 4 точки (вътрешна)/ 20 точки(външна) |
| Диапазон за разпознаване на обекти: | 2 мм/ 4 мм / 8 мм / 50 мм, 2048 нива на натиск в режим на четка |
| Инструмент за писане: | Пасивен стилус с магнит |
| Високоговорители: | 2 х 10W |
| Операционна система: | Tizen OS 6.0 |
| Смарт система: | Процесор: CA72 quad(1.7GHz) 2MB L2; Видео: MaliG51 MP4@760MHz; Място за съхранение: 16GB |
| Портове за връзка: | 2 x HDMI input 1 x DP 1 x OPS slot 2 х USB (1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0) 1 x HDMI out 1 х Audio line-out 2 х USB touch 1 х LAN |
| Мрежа: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Работно напрежение: | AC 100~240V 50/60Hz |
| Консумация на енергия: | Максимум: 275W Стандартно: 115W В режим Готовност: ≤0.5W |
| Външни размери, тегло: | 1,721 x 1,019.3 x 75.2 мм., 58.3 кг. |
| Монтаж: | VESA 400×400mm |
| Възможности за монтаж: | Стойка за стена (WMN6575SE) - закупува се отделно |
| Асесоари в комплектацията: | 2 пасивни стилуса, захранващ кабел, USB upstream кабел |
Виж още Специализирани Монитори Samsung
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 75" (190.5 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
188.42 €
/368.53 лв
194.39 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
318.37 €
/622.68 лв
326.11 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
648.44 €
/1268.24 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
201.10 €
/393.31 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
306.49 €
/599.44 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв
Дисплей UniVIEW MW3232-V-K, 31.5" (54.61 cm) Full HD LED дисплей, 6.5ms, 1200:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA306.00 €
/598.48 лв








































































































