S-h987XU-RP
The best-in-class hybrid storage solution unleashes superb server-grade ZFS system
The TS-h987XU-RP is powered by the next-gen Intel® Xeon® E-2344 quad-core processor, supports up to 128 GB DDR4 ECC memory, and provides an HDD/SSD hybrid storage architecture that balances performance and cost to deliver reliable server-grade performance. Running the ZFS-based QuTS hero operating system, the TS-h987XU-RP emphasizes data integrity with inline data deduplication, near-limitless snapshots, real-time SnapSync, and QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) – providing an ideal storage solution that meets today’s business requirements for file servers, virtualization servers, VDI, and backup/restore.
.jpg)
| CPU | Intel® Xeon® E-2334 4C 8T 3.4GHz, up to 4.8GHz |
| CPU Architecture | 64-bit x86 |
| Floating Point Unit | Yes |
| Encryption Engine | (AES-NI) |
| System Memory | 16 GB ECC DDR4 |
| Maximum Memory | 128GB (4 x 32 GB) |
| Memory Slot | 4 x ECC UDIMM DDR4 For dual-DIMM configuration, you must use a pair of identical DDR4 modules. |
| Flash Memory | 5GB (Dual boot OS protection) |
| Drive Bay | 9 (4 x 3.5-inch SATA + 5 x 2.5-inch U.2 PCIe / SATA) 2.5-inch bays: |
| Drive Compatibility | 3.5-inch bays: 3.5-inch SATA hard disk drives 2.5-inch SATA solid state drives 2.5-inch bays: 2.5-inch U.2/U.3 NVMe PCIe solid state drives 2.5-inch SATA solid state drives The 2.5-inch bay only support maximum 7mm height drives. |
| Hot-swappable | (Not supported M.2 SSD) |
| M.2 Slot | Optional via a QM2 PCIe adapter |
| SSD Cache Acceleration Support | Yes |
| 2.5 Gigabit Ethernet Port (2.5G/1G/100M) | 2 (2.5G/1G/100M) |
| 10 Gigabit Ethernet Port | 2 x 10GBASE-T (10G/5G/2.5G/1G/100M) |
| 25 Gigabit Ethernet Port | Optional via a PCIe adapter |
| Wake on LAN (WOL) | Yes |
| PCIe Slot | 1 x Gen4 x8 Card dimensions for PCIe slot:215 x 68.9x 18.76 mm / 8.46 x 2.71 x 0.74 inches |
| USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Port | 4 x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps |
| Form Factor | 1U Rackmount |
| LED Indicators | Status (Green/Red) LAN (Green) HDD status (Green/Red) |
| Buttons | Power, Reset |
| Dimensions (HxWxD) | 43.3 × 430 × 479 mm |
| Weight (Net) | 9.5 kg |
| Weight (Gross) | 11.5 kg |
| Operating Temperature | 0 - 40 °C (32°F - 104°F) |
| Storage Temperature | -20 - 70°C (-4°F - 158°F) |
| Relative Humidity | 5~95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F) |
| Power Supply Unit | 300W (x2) PSU |
| Power Consumption: Disk Standby Mode | 114.6 W |
| Power Consumption: Operating Mode, Typical | 120.58 W |
| Fan | 4 x 40mm, 12VDC |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Rack mounted |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
12.22 €
/23.89 лв
120.00 € лв -
118.68 €
/232.12 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
108.29 €
/211.80 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
93.46 €
/182.80 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
57.25 €
/111.96 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
173.49 €
/339.31 лв
120.00 € лв -
252.07 €
/493.01 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
76.61 €
/149.83 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
1824.19 €
/3567.81 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
1080.30 €
/2112.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
147.36 €
/288.21 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
397.30 €
/777.06 лв
120.00 € лв -
653.70 €
/1278.53 лв
120.00 € лв -
1070.37 €
/2093.47 лв
120.00 € лв -
507.50 €
/992.59 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
120.00 € лв -
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
384.37 €
/751.77 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
264.99 €
/518.28 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мрежови диск (NAS) Qnap TS-H1886XU-RP-R2-D1622-32G, четириядрен Hewitt Lake Intel Xeon D-1622 2.6/3.2 GHz, без твърд диск (12x SATA 6Gb/s), 4x 2.5 Gigabit Ethernet7290.84 €
/14259.65 лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS10816xs+,четири-ядрен Intel Xeon E3 3.3 GHz, без твърд диск, 8 GB DDR3 ECC, USB 3.03221.39 €
/6300.49 лв
Мрежови диск (NAS) Synology RS2423+, четириядрен AMD Ryzen V1780B 3.3/3.6 GHz, без твърд диск (12x SATA 6Gb/s), 8GB DDR4, 2x 1GbE / 1x 10GbE, 2x USB 3.23043.79 €
/5953.13 лв











































































































