MSI Prestige 16 AI Studio B1VGG

Опитайте AI. Изживейте повече.
Новият Prestige 16 AI Studio B1V пренася първокласната мобилна производителност, брилянтния дисплей, тънкия корпус и високата ефективност на батерията на следващия етап. Той осигурява изключителна производителност, независимо дали създавате, планирате или пътувате - това е най-добрият бизнес лаптоп с AI, който ви позволява да работите в движение.

Ново изживяване. Задвижвано от AI.
Prestige 16 AI Studio B1V има най-новата сертификация Intel Evo Edition и се захранва от процесор Intel Core Ultra 9 185H, с който интензивните изчисления изглеждат лесни и ефективни. Най-новият вграден NPU също така захранва повече работни натоварвания; той е най-добрият избор за ускоряване на AI програми за интензивни приложения с продължителна работа и умерена консумация на енергия. Разширете продуктивността си с най-мощната и надеждна производителност в движение.

Вашите идеи, ускорени от NVIDIA Studio
Творчество, което е изцяло заложено. NVIDIA Studio е вашето творческо предимство с най-съвременните видеокарти RTX, които захранват най-добрите творчески приложения. Трасирането на лъчи осигурява хиперреалистични графики, а пакетът от инструменти на Studio, подпомагани от изкуствен интелект, пренася идеите от концепцията до завършването им по-бързо. Studio Drivers осигуряват максимална надеждност, за да можете да се съсредоточите върху следващата си голяма идея.

Динамични цветове. По-ярка идея.
Визуализирайте творбите си чрез ярък OLED панел. Създавайки най-чистото черно и най-яркото бяло, неговите висококонтрастни цветове вдъхват живот както на видеото, така и на изображението. Съотношението на страните от 16:10 ви дава възможност за по-просторно работно пространство и удобно визуално изживяване, особено при продължителна употреба.

През целия ден, всеки ден.
Не се притеснявайте, че ще забравите да занесете адаптера си до следващия свободен контакт, тъй като батерията с капацитет 99,9 Whr се адаптира към начина ви на работа и ви позволява да работите по-дълго.
.png)
Запазете хладнокръвие
Благодарение на усъвършенстваната технология MSI Cooler Boost 3 двойната термична система е създадена за следващо поколение екстремни резултати, като се състои от два вентилатора и три топлинни тръби, които разсейват достатъчно топлината на процесора и графиката. Осигурява по-добро изживяване в стремежа към максимална производителност.
16” (40.64cm) UHD+ (3840x2400), OLED Glare, 16:10, 100% DCI-P3
NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6, AI with 321 AI TOPS; up to 1500MHz Boost Clock 55W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost
IR FHD type (30fps@1080p) with HDR and webcam shutter; 3D Noise Reduction+ (3DNR+)
Intel Core Ultra 9 185H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, P-core 2.3 / 5.1GHz, E-core 1.8 / 3.8GHz, Low Power E-core 1.0 / 2.5, 24MB, 45W-115W TDP,
Intel AI Boost NPU 1.4GHz
32GB LPDDR5-6400MT/s
1TB NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM, 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
SD (XC/HC) Card Reader
Gigabit Ethernet LAN
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x Thunderbolt 4 (DisplayPort / Power Delivery 3.1)
1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort / Power Delivery 3.0)
1x USB 3.2 Gen2 Type-A
1x RJ45
1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)
1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
2x 2W Speaker
4-Cell 99.9 Battery (Whr)
140W PD adapter
Single Backlit Keyboard (White) with Copilot Key
Fingerprint Reader
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Windows 11 Home
35.84 x 25.44 x 1.68-1.89 cm
1.6 kg
Виж още Лаптопи MSI
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3840 x 2400 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 185H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.6 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.84 x 24.41 x 1.94 cm |
| Модел: | MSI Prestige |
|---|---|
| Серия: | MSI Prestige 16 AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Asus Strix G16(2025) G615LP-S5054(90NR0LN1-M003), двадесет и четириядрен Intel Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16"(40.64cm) WQXGA Anti-Glare Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS, 2.65kg2287.51 €
/4473.98 лв
Лаптоп HP OMEN MAX 16-ak0071nn (C2AA4EA), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA 240Hz IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB Type-C, No OS2287.51 €
/4473.98 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250(BTO205_PA14250_EMEA) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 14"(35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 112291.92 €
/4482.60 лв









































































































