| Specification | |
|---|---|
| Screen Size Class | 27" |
| Viewable Screen Size | 27" |
| Screen Mode | Full HD |
| Panel Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Response Time | 5 ms (GTG Fast), 8 ms (GTG) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm x 0.3114 mm |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| HDCP Supported | Yes |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Horizontal Frequency | 30 kHz to 83 kHz (VGA) |
| Vertical Frequency | 48 Hz to 100 Hz (HDMI 1.4), 56 Hz to 76 Hz (VGA) |
| Stand Adjustments | Tilt |
| Stand Included | Yes |
| Glass Hardness | 3H |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Standard Refresh Rate | 100 Hz |
| Colour Supported | 16.7 Million Colours |
| Native Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Maximum Preset Resolution | 1920 x 1080 at 100Hz |
| Pixel Per Inch (PPI) | 81 |
| Video Port Connectivity | 1 HDMI port (HDCP 1.4), 1 VGA port |
| Operating Temperature Range | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Non-operating Temperature Range | -4°F (-20°C) to 140°F (60°C) |
| Operating Humidity Range | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity Range | 5% to 90% (Non-condensing) |
| Maximum Operating Altitude | 4998.72 m |
| Maximum Non-operating Altitude | 12192 m |
| Input Voltage Range | 100V AC to 240V AC |
| Operating Power Consumption | 16.30 W |
| Standby Power Consumption | 0.3 W |
| Off-Mode Power Consumption | 0.3 W |
| Frequency | 60 Hz, 50 Hz |
| Maximum Power Consumption | 28 W |
| Voltage Current | 1.50 A |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Height (without stand) | 361.86 mm |
| Width (without stand) | 611.10 mm |
| Depth (without stand) | 49.22 mm |
| Height (with stand) | 453.71 mm |
| Width (with stand) | 611.10 mm |
| Depth (with stand) | 199.87 mm |
| Bezel Width (Top) | 6.60 mm |
| Bezel Width (Bottom) | 13.37 mm |
| Bezel Width (Left) | 6.61 mm |
| Bezel Width (Right) | 6.61 mm |
| Weight (Approximate) | 3.56 kg |
| Stand Height | 190.66 mm |
| Stand Width | 290.07 mm |
| Stand Depth | 199.87 mm |
| Weight with Stand (Approximate) | 4.40 kg |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
219.73 €
/429.76 лв
120.00 € лв -
93.45 €
/182.77 лв
120.00 € лв -
110.79 €
/216.69 лв
120.00 € лв -
253.86 €
/496.50 лв
120.00 € лв -
372.75 €
/729.04 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
196.77 €
/384.84 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
219.73 €
/429.76 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
94.47 €
/184.77 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
158.01 €
/309.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
Монитор Dell U4924DW, 49" (124.46cm), IPS панел, 5K Dual QHD, 5ms, 350 cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB
1348.92 €
/2638.27 лв
120.00 € лв -
982.21 €
/1921.03 лв
120.00 € лв -
257.68 €
/503.98 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
91.59 €
/179.13 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
110.33 €
/215.78 лв
120.00 € лв -
353.08 €
/690.57 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
230.54 €
/450.90 лв
120.00 € лв -
65.53 €
/128.17 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
158.01 €
/309.04 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв
-
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
127.02 €
/248.43 лв
120.00 € лв -
589.35 €
/1152.67 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
246.91 €
/482.92 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Монитор Acer Nitro KG251QX0biip (UM.KX1EE.005), 24.5" (62.23cm) VA панел, 200Hz, Full HD, 0.5ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI106.55 €
/208.39 лв
Монитор Dell SE2225H, 21.4" (54.35cm) VA панел, 75Hz, Full HD, 5ms, Full HD, 3 000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA107.04 €
/209.36 лв
Монитор ViewSonic VA270-H, 27" (68.58 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA106.39 €
/208.07 лв
































































































