ASUS VP349CGL
- Ultra-wide 21:9 3440 x 1440 IPS 178° wide viewing angle display with a frameless, edge-to-edge design for pristine cinematic experience and enhanced productivity
- Up to 100Hz refresh rate with Adaptive-Sync/FreeSync™ technology to eliminate tracing and ensure crisp and clear video playback
- USB-C port supports DisplayPort signal and 15W power output via only one cable
- VESA wall-mountable to save on desktop space plus ergonomically-designed stands with tilt, swivel and height adjustment
- ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience
- Supports both Adaptive-Sync with NVIDIA GeForce* graphics cards and FreeSync with AMD Radeon graphics cards *Compatible with NVIDIA GeForce GTX 10 series, GTX 16 series, RTX 20 series and newer graphics cards


You can connect your USB-C mobile devices with Bluetooth keyboard/mouse, provide a complete and convenient working environment just like you use a desktop/laptop.
(USB-C devices with DP alt mode and Bluetooth function are needed)
| Display | |
| Panel Size (inch) | 34 |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Display Viewing Area (H x V) | 799.8 x 344.8 mm |
| Display Surface | Non-Glare |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | IPS |
| Viewing Angle (CR≧10, H/V) | 178°/ 178° |
| Resolution | 3440x1440 |
| Brightness (Typ.) | 300cd/㎡ |
| ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) | 100000000:1 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| HDR (High Dynamic Range) Support | HDR10 |
| Audio | |
| Speaker | Yes(2Wx2) |
| I/O Ports | |
| USB-C | 1 |
| DisplayPort 1.2 | 1 |
| HDMI(v2.0) | 1 |
| Earphone Jack | Yes |
| USB-C Power Delivery | 15W |
| Mechanical Design | |
| Tilt | Yes (+35° ~ -5°) |
| Swivel | Yes (+180° ~ -180°) |
| Height Adjustment | 0~130mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Power Consumption | |
| Power Consumption | <34W |
| Power Saving Mode | <0.5W |
| Power Off Mode | <0.3W |
| Voltage | 100-240V, 50/60Hz |
Виж още Монитори Asus
Виж всички Монитори в категорията
ASUS LED monitor VP349CGL - 86.4 cm (34") - 3440 x 1440 UWQHD Brochure
ASUS LED monitor VP349CGL - 86.4 cm (34") - 3440 x 1440 UWQHD User manual
ASUS LED monitor VP349CGL - 86.4 cm (34") - 3440 x 1440 UWQHD User manual
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
75.82 €
/148.28 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1392.00 €
/2722.52 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
204.92 €
/400.79 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
168.00 €
/328.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
274.50 €
/536.87 лв
-
216.11 €
/422.68 лв
-
94.56 €
/184.95 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
289.41 €
/566.04 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
235.97 €
/461.52 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
115.95 €
/226.79 лв
129.46 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
160.24 €
/313.39 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор ViewSonic VA220-H, 22" (55.88 cm) VA панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000:, 250 cd/m2, HDMI, VGA75.82 €
/148.28 лв
Монитор Acer SA242YH1bi (UM.QS2EE.109), 23.8" (60.45 cm), VA панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA76.03 €
/148.71 лв








































































































