Lenovo Tab P11 Gen 2

Въвличащо усещане
Потопете се по-дълбоко в историята, докато стриймвате любимите си предавания и филми на обширния 11.5″ 2K дисплей на таблета Lenovo Tab P11 Gen 2. Насладете се на плавния, движещ се звук, създаден от неговата система с четири високоговорителя, подсилени от Dolby Atmos. А TÜV- сертифицираният дисплей с пълна грижа за очите предпазва вашето зрение.

Разделете гледката. Двойна ефективност.
Работете с две приложения едновременно с режима за разделяне на екрана с Android 12L. Освен това с плавната честота на опресняване може да преминавате безпроблемно от приложение в приложение. Преглеждайте страница на единия екран, като едновременно с това правите бележки или записки на другия с опционалната Precision Pen 2 (2023).

По-дълъг период между зарежданията
По-голяма автономност с издръжливата батерия на Tab P11. Освен това, с възможностите за бързо зареждане на таблета, възстановете по-бързо пълния заряд.

Преоткриите фокусираното четене
Режимът за четене на Tab P11 Gen 2 прави четенето на избраните от вас книги по-вълнуващо и по-ненатоварващо за очите с монохромни режими и режими в сива гама. Превключването между тези режими създава усещането, че четете истинска хартиена книга, а не на екран.

Таблет за скициране за вашия компютър
Направете работата си по-ефективна, като превърнете своя Lenovo Tab P11 Gen 2 в безжичен сензорен монитор за вашия компютър с Windows PC с Lenovo Freestyle. Използвайте опционалната писалка Precision Pen 2 (2023), за да скицирате или редактирате съдържанието на вашия компютър чрез таблета.
Спецификации:
| Processor | MediaTek Helio G99 (8C, 2x A76 @2.2GHz + 6x A55 @2.0GHz) |
| Graphics | Integrated ARM Mali-G57 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 6GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB UFS 2.2 (uMCP) |
| Expandable Memory | microSD Card (up to 1TB, exFAT) |
| Card Reader | Nano-SIM & microSD Card Slot |
| Storage Support |
|
| Speakers | 4 speakers, 1W x4, optimized with Dolby Atmos |
| Microphone | 2x, Array |
| Camera | Front 8.0MP / Rear 13.0MP |
VoiceCall
| Voice Call |
| Sensors |
|
| Vibration Motor | Eccentric Rotating Mass (ERM) |
| Battery | Integrated 7500mAh (Min.) / 7700mAh (Typ.) |
| Power Adapter | 10V / 2A |
| DESIGN | |
Display
| 11.5" 2K (2000x1200) IPS 400nits Anti-fingerprint, 97.5% DCI-P3, 120Hz, Corning Gorilla Glass 3, Touch |
| Touchscreen | 10-point Multi-touch |
| Case Material | Metal + Plastic |
| Keyboard | None |
| Dust and Water Resistant | IP52 |
Dimensions (WxDxH)
| 269.1 x 169.4 x 7.4 mm without camera deco |
Weight
| Around 520 g |
| Case Color | Storm Grey |
| SOFTWARE | |
Operating System
| Android 12L or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | 11ac 1x1 + BT5.2 |
| WWAN | 4G LTE |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo + Beidou + A-GPS |
Standard Ports
|
|
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Other Certifications | TÜV Rheinland Full Care Display Certification |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11.5" (29.21 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2000x1200 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.2 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 6 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 8 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Да |
| Батерия: | 7700 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 26.9 x 18.9 x 1.14 cm |
| Тегло: | 0.520 Kg |
| Серия: | Lenovo Tab P11 |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.29 €
/520.81 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Таблет Honor Pad X8b LTE (сив), 4G/LTE, 11" (27.94cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 680 4G 2.4GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет, 5 & 5 Mpix камери, Android247.75 €
/484.57 лв
Таблет Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi (SM-X230NZSREUE)(сребрист), 11" (27.94cm) WUXGA дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 2.5 GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android248.75 €
/486.51 лв
Таблет Lenovo Idea Tab (ZAFR0559BG)(син), 11" (27.94cm) WQXGA IPS 90Hz дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 6300 2.4 GHz, 8GB LPDDR4x, 128GB Flash памет(+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android, Lenovo Folio Keyboard249.00 €
/487.00 лв













































































































