Lenovo Tab One LTE
| Category | Specification |
|---|---|
| Processor | MediaTek Helio G85 (Octa-core: 2× Cortex-A75 @ 2.0 GHz + 6× Cortex-A55 @ 1.8 GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory (RAM) | 4 GB LPDDR4x (Soldered) |
| Internal Storage | 64 GB eMMC 5.1 |
| Storage Expansion | microSD card support up to 1 TB |
| Card Reader | Nano-SIM & microSD card slot |
| Speakers | Dual side speakers with Dolby Atmos® optimization |
| Microphone | Mono |
| Front Camera | 2.0 MP |
| Rear Camera | 8.0 MP |
| Voice Calling | Supported |
| Vibration Motor | Eccentric Rotating Mass (ERM) |
| Sensors | Accelerometer, Hall sensor, Virtual light sensor, Virtual proximity sensor |
| Battery | 5100 mAh (Typical capacity) |
| Power Adapter | Not included |
| Display Size | 8.7 inches |
| Display Type | HD IPS Touch Display |
| Resolution | 1340 × 800 |
| Brightness | 480 nits |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Color Gamut | 60% NTSC |
| Surface Treatment | Anti-fingerprint coating |
| Touchscreen | In-cell, 10-point multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 86% |
| Pen Support | Not supported |
| Keyboard | None |
| Dimensions (W × D × H) | 211 × 124.8 × 8.5 mm (8.31 × 4.91 × 0.33 inches) |
| Weight | Approx. 320 g (0.71 lbs) |
| Case Color | Luna Grey |
| Case Material | Plastic |
| Operating System | Android™ 14 or later |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 5 (802.11ac, 1×1) |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.3 |
| Mobile Network | 4G LTE |
| Location Services | GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, A-GPS |
| Ports | 1× USB-C® (USB 2.0, charging & digital audio), 1× 3.5 mm headphone/microphone combo jack, 1× card slot |
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 8.7" (22.09 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1340x800 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 2 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Да |
| Батерия: | 5100 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.32 Kg |
| Серия: | Lenovo Tab One |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Таблет Lenovo Tab P11 Gen 2 в комплект с писалка Lenovo Precision Pen 2 (ZABG0161BG)(черен), LTE, 11.5" (29.21cm) IPS дисплей, осемядрен MediaTek Helio G99, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 8 Mpix камера, Android, 520g317.00 €
/619.99 лв
Таблет Samsung Galaxy Tab A11+ (SM-X236BZSPEUE)(сребрист), 5G, 11" (27.94cm) WUXGA дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 2.5 GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android317.41 €
/620.79 лв
Таблет Samsung Galaxy Tab A11+ (SM-X236BZAPEUE)(сив), 5G, 11" (27.94cm) WUXGA дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 2.5 GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android317.41 €
/620.79 лв






























































































































