Lenovo Legion Go 8APU1

Играйте по начина, по който пожелаете
Насладете се на ненадмината многофункционалност с Legion Go, най-гъвкавия инструмент за игри. В режим на портативна конзола, трансформирайте любимото си компактно устройство в портал за компютърен гейминг, идеален за игри в движение. Свържете Legion Go към любимия си монитор Legion и се настанете на уютния си диван с ергономично изработени контролери за релаксираща, но поглъщаща гейминг сесия. Режимът FPS, съчетан с опционалната основа за контролер, предлага персонализирана прецизност, като лявата страна включва клавиши WASD, а дясната, вертикална мишка за подобрено прицелване. Изследвайте разширената реалност със съвместимостта с Legion Glasses, като се наслаждавате на игрите по възможно най-удобния начин. Legion Go задоволява всяка геймърска нужда, предлагайки несравнима гъвкавост за вашите геймърски занимания.
Непреклонна сила във вашите длани

С Lenovo Legion Go мобилният гейминг достига забележителни висоти. Нашият изключителен 8,8-инчов QHD+ Lenovo PureSight Gaming дисплей ви обгръща в завладяващи визуални ефекти. Можете динамично да адаптирате визуалната прецизност от 1600p до 800p или да регулирате честотата на опресняване между бързите 144Hz и енергоспестяващите 60Hz. Всичко това оживява на отзивчив 10-точков тъчскрийн екран.
- 8,8″ 10-точков тъчскрийн екран
- До 144Hz
- QHD+ резолюция
- 97% DCI-P3
- Яркост 500 нита

Потопете се в ненадминатата мощ и производителност на Lenovo Legion Go. Задвижван от изцяло новата AMD Ryzen™ Z1 Series, насладете се на водещи в индустрията гейминг изживявания, невероятен живот на батерията и завладяващи преживявания. Серията AMD Ryzen™ Z1 вдъхва живот на революционни визуализации, за да можете да пренесете играта си навсякъде.
- Архитектура Zen 4
- RDNA 3 графика
- 8 ядра, 16 нишки (Z1 extreme); 6 ядра, 12 нишки (Z1)

Насладете се на плавен геймплей с усъвършенствания термичен дизайн на Legion Go, който осигурява ефективно охлаждане и обилен въздушен поток. Ултратънките ребра на радиатора отлично разсейват топлината за оптимална производителност. Останете потопени в света на игрите си докато нашата система остава хладна и тиха, постигайки перфектния баланс между мощност и топлина.
- Legion Coldfront
- Гъвкави режими на захранване
- 6 сензора
- До 30W TDP
- До 25db в тих режим

Играйте безпроблемно с Legion Go с 16GB 7500Mhz LPDDR5X RAM и 512GB PCIe 4-то поколение памет за съхранение, които осигуряват плавна многозадачна работа и достатъчно пространство за игри, мултимедия и файлове. Разширявайте лесно паметта с помощта на слота за micro-SD карта, като съхранявате още повече от любимите си игри. Наслаждавайте се на непрекъсната игра с обширното и разширяемо хранилище, като премахвате необходимостта за изтриване на стари игри, за да имате място за нови.
- 16GB 7500Mhz LPDDR5X
- 512GB PCIe 4-то поколение SSD до 1TB PCle 4-то поколение SSD
- Слот за micro-SD карта, който поддържа до 2TB карти
Спецификации:
| PERFORMANCE | |
| Processor | AMD Ryzen Z1 Extreme (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memory | 16GB Soldered LPDDR5x-7500 |
| Memory Slots | Memory soldered to systemboard, no slots |
| Max Memory | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
Storage Support
| One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Storage Slot | One M.2 PCIe 4.0 x4 slot |
| Card Reader | microSD Card Reader |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2 |
| Camera | None |
| Microphone | 2x, Array |
| Battery | Integrated 49.2Wh |
| Power Adapter | 65W USB-C Slim (Wall-mount) |
| Special Features | Legion Coldfront cooling system |
| DESIGN | |
Display
| 8.8" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Glossy / Anti-fingerprint, 97% DCI-P3, 144Hz, Corning® Gorilla® Glass 5, Low Blue Light, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Case Color | Shadow Black |
| Surface Treatment | Painting (Gamepad), Laser Special Texture (Controllers) |
| Case Material | PC + GF (Gamepad), PC-ABS (Controllers) |
| Controls | A B X Y buttons D-pad Touchpad FPS mode switch Mouse wheel Left & right Joysticks Left & right release buttons LB button M1 / RB button M2 button Y1 & Y2 buttons M3 & Y3 buttons 4x function buttons |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Weight |
|
| Others |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Windows 11 Home, English |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
WLAN + Bluetooth
| AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2x2 + BT5.3 |
| Standard Ports |
|
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Fingerprint Reader | None |
Виж още Конзоли Lenovo
Виж всички Конзоли за игри в категорията
| Тип: | Legion Go |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
142.85 €
/279.38 лв
-
501.40 €
/980.65 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
38.34 €
/74.99 лв
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
658.99 €
/1288.88 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
17.05 €
/33.35 лв
-
69.13 €
/135.21 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.63 € -
14.99 €
/29.32 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
18.91 €
/36.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
45.66 €
/89.29 лв
92.58 € -
57.12 €
/111.72 лв
92.10 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
45.66 €
/89.29 лв
92.58 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
13.50 €
/26.40 лв
15.33 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
26.31 €
/51.47 лв
28.69 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
17.81 €
/34.83 лв
18.99 € -
34.22 €
/66.92 лв
80.92 €
Портативна конзола Lenovo Legion Go S Glacier White (83L3001FBM), 512GB, бяла661.08 €
/1292.95 лв
Конзола PlayStation 5 (PS5 Slim), 1TB, бяла658.99 €
/1288.88 лв
Конзола PlayStation 5 Digital Edition - EA SPORTS FC 26, 825GB, бяла646.20 €
/1263.85 лв








































































































































