|
Проектиран да бъде в крак с вас Лаптопът не е просто част от електрониката - той също е инвестиция. Ето защо ние проектирахме Ideapad 330 със специална защитна повърхност, която да предпазва от износване, както и от гумени детайли на дъното, за да увеличите вентилацията и да удължите живота на компонента |
![]() |
|
Увеличете производителността си сега и утре За да сте сигурни, че вашият Ideapad 330 ще ви служи добре в бъдеще, ние сме се погрижили да изберете спецификации, които да отговарят на вашите променящи се нужди. Авангардната обработка - до 8-ми поколение Intel® Core ™ i7 - и усъвършенстваните опции за дискретни графики от AMD и NVIDIA® осигуряват безпроблемна многозадачност, потапяне в игрите, бързи зареждания и забавления на театър |
![]() |
Бързо зареждане, по всяко време Изчерпване на батерията и кратко време? Ideapad 330 може да се похвали с до 6 часа живот на батерията, а също така поддържа и бързо зареждане - 15 минути включен ще ви даде до 2 часа употреба. |
|
Достатъчно място за съхранение на вашите снимки, филми и др Персонализирайте съхранението на вашия Ideapad 330, за да получите точно това, което искате - без да плащате за функции, от които не се нуждаете. Изберете до 2 TB SATA HDD, за да съхраните хиляди видеоклипове, снимки и файлове. Отговорният PCIe SSD - до 256 GB - ви дава по-кратко време за стартиране и по-бързи скорости на пренос на данни. Можете също така да комбинирате 256 GB PCIe SSD SSD с 1 TB SATA HDD за хибридно съхранение, което ви дава най-доброто от двата свята |
|
Отличен дисплей и богат, топъл звук Отличаващ се с FHD резолюция на 15,6-инчов дисплей, Ideapad 330 осигурява мощни визуализации в движение. В комбинация с Dolby Audio ™, 330 предлага драматично подобрено забавление. Увеличете силата на звука без изкривяване - ще чуете всеки детайл |
![]() |
Технически спецификации
Lenovo IdeaPad 330-15ICH
81FK00F4BM
Onyx Black
15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display (1920 x 1080)
NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5
Webcam 720p
Intel® Core™ i7-8750H Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
8GB DDR4 (4GB Soldered + 4GB DIMM DDR4-2400)
2TB HDD 5400RPM
4-in-1 Reader
LAN 10/100/1000
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 4.1
HDMI
1x USB Type-C 3.1
2x USB 3.0
1x Audio jack
Li-ion 30Wh battery up to 5.5 hrs
Free DOS
37.8 x 26.0 x 2.29 cm
2.2 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce GTX 1050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 8750H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 2000 GB |
|---|---|
| SSD: | Няма GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 37.8 x 26.0 x 2.29 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв













































































































