82R400DWBM
Abyss Blue
PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom)
15.6" (39.62cm) FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-Glare
Integrated AMD Radeon Graphics, 8-core, 1.9GHz Graphics Frequency
HD 720p Camera with Privacy Shutter, 2x Array Microphones
AMD Ryzen 7 5700U (8C / 16T, 1.8 / 4.3GHz, 4MB L2 / 8MB L3), 10-25W cTDP
8GB DDR4-3200MT/s + 8GB SO-DIMM DDR4-3200MT/s, 1x memory soldered to systemboard, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
SD Card Reader
1x M.2 2242 PCIe 3.0x4 SSD slot up to 1TB or M.2 2280 SSD slot up to 512GB
Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2
Bluetooth 5.2
1x USB 2.0
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x HDMI 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Card reader
1x Power connector
2x 1.5W stereo speakers, Dolby Audio
Integrated 42Wh Battery
65W Round Tip (3-pin) Power Adapter
Non-backlit, Bulgarian Keyboard
Firmware TPM 2.0 Enabled
Windows 11 Home, English
36.02 x 23.6 x 1.79 cm
1.61kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 5700U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.3 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.61 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.02 x 23.49 x 1.99 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.55 €
/3212.54 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв
































































































































