| Category | Specification |
|---|---|
| PERFORMANCE | |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 (8-core, 2× Cortex-A76 @ 2.4GHz + 6× Cortex-A55 @ 2.0GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB UFS 2.2 |
| Max Storage Support |
|
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Speakers | 4 speakers, optimized with Dolby Atmos® |
| Microphone | Mono |
| Camera | Front: 5.0MP / Rear: 8.0MP |
| Voice Call | No |
| Vibration Motor | No support |
| Sensors | Accelerometer, Ambient Light Sensor (ALS), Hall Sensor |
| Battery | 7040mAh (Typical) |
| Power Adapter | None |
| DESIGN | |
| Display | 11" 2.5K (2560×1600) IPS, 500 nits, Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 85% |
| Pen | Pen Bundled |
| Keyboard | Non-backlit, Bulgarian |
| Dimensions (W × D × H) | 254.59 × 166.15 × 6.99 mm (10.02 × 6.54 × 0.28 in) |
| Weight | 480 g ± 10 g (1.06 lbs ± 0.02 lbs) |
| Case Color | Polar Blue |
| Case Material | Metal |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Android™ 15 or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 5 (802.11ac 1×1) + Bluetooth® 5.2 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standard Ports | 1× USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0, with charging) 1× 3.5mm Headphone / Microphone Combo Jack 1× Card Slot |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11" (27.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560x1600 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.4 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 5 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 7040 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.48 Kg |
| Серия: | Lenovo Idea Tab |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
127.31 €
/248.99 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
653.15 €
/1277.44 лв
885.30 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 €
Таблет Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi (SM-X230NZSREUE)(сребрист), 11" (27.94cm) WUXGA дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 2.5 GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 5 Mpix камери, Android248.75 €
/486.51 лв
Таблет Honor Pad X8b LTE (сив), 4G/LTE, 11" (27.94cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 680 4G 2.4GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет, 5 & 5 Mpix камери, Android247.75 €
/484.57 лв
Таблет P63 (черен), 10" (25.4cm) IPS дисплей, SC9863A 2.0 GHz, 3GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android250.42 €
/489.77 лв

















































































































