Lenovo Go Thunder Black
4Y51C21216
Designed to complement the lifestyle of ultrabook users, the Lenovo Go USB-C Wireless Mouse is crafted for superior portability and comfort. With blue optical sensor that works on most surfaces and USB-C connectivity, it is ready to thrive in a dynamic workplace. Its ultra-long battery life and programmable utility button ensure it is capable of any task and ready to be used at a moment’s notice.
Tech Specs
| Color | Black |
| Battery Life | Up to 3 months battery life (may vary based on usage) |
| Connection Type | 2.4G wireless receiver; Supports Lenovo Unified Pairing Receiver; |
| Cable Length/Type | USB-A to USB-C Charging Cable, length, 0.5 m (19.7 in.) |
| Weight | Mouse - 71 g (2.5 oz); Receiver - 1.5 g (0.05 oz) |
| Special Design Features | Programmable “Utility Button” on the side; Default functions optimised for Teams calls |
| Mice Button | 5 |
| Button Life | Up to 3 million clicks |
| DPI | Up to 2400 DPI; Three level adjustable via software |
| Mouse Sensor | Blue Optical |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-C port |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Power Requirement | Rechargeable 4.2V lithium ion battery |
| Scrolling | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Specialized Software/Driver | Lenovo Go Central (download at https://support.lenovo.com/docs/LenovoGo) |
| Brand | Lenovo Go |
| OS Requirements | Windows 10 |
| Packed Weight | 230 g (8.1 oz) |
| Agency Approvals | CB, cTUVus mark, TUV mark, CE, FCC, ICES, CEC, DOE, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF&M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR, EU REACH, EU RoHS, UN38.3, GB31241, IEC 62133:2017 |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 154 mm x 101 mm x 55 mm / 6.0" x 4.0" x 2.2" |
| Height | 34mm (1.3 inches) |
| Length | 101 mm (4.0 inches) |
| Depth | 59 mm (2.3 inches) |
| Special/Added Features | Programmable buttons via Lenovo Go Central software; 6 programmable combo clicks with Utility buttons for Mouse Mode; 6 programmable combo clicks with Utility buttons for Call Mode; |
| Warranty Period | One Year |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 F) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 F) |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Battery Charging Time | 1.5 - 2 hours to full; 15 min charge can last for 1 week use; (may vary based on usage) |
| Included Accessory | USB-A to USB-C charging cable (0.5 m) |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Умален/Лаптоп |
| Препоръчана за Игри: | Не |
| Скорост на предаване (Polling rate): | Не е указано Hz |
| Вертикална: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
45.80 €
/89.58 лв
-
9.77 €
/19.10 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
14.89 €
/29.12 лв
-
7.12 €
/13.92 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
18.09 €
/35.38 лв
-
18.80 €
/36.76 лв
-
29.89 €
/58.45 лв
31.58 € -
15.20 €
/29.73 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
29.89 €
/58.45 лв
31.58 € -
24.99 €
/48.88 лв
-
44.77 €
/87.57 лв
-
6.47 €
/12.66 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
106.37 €
/208.05 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
29.89 €
/58.45 лв
31.58 € -
7.19 €
/14.07 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
35.41 €
/69.26 лв
-
14.47 €
/28.30 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
59.98 €
/117.31 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
59.98 €
/117.31 лв
-
40.98 €
/80.15 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
92.32 €
/180.56 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 €
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
4.96 €
/9.71 лв
5.54 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
6.43 €
/12.57 лв
7.95 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
157.53 €
/308.10 лв
166.80 € -
12.93 €
/25.29 лв
15.41 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
18.81 €
/36.79 лв
20.52 € -
76.22 €
/149.08 лв
83.45 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
13.69 €
/26.77 лв
14.57 € -
14.90 €
/29.15 лв
15.26 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
11.94 €
/23.35 лв
17.70 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
76.04 €
/148.73 лв
77.83 € -
76.22 €
/149.08 лв
83.45 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 €
Мишка Logitech Signature M650L, оптична, 4000 dpi, безжична, Bluetooth, черна, 5 бутона40.98 €
/80.15 лв
Мишка Razer Basilisk V3 (RZ01-04000100-R3M1), оптична (26000 dpi), 11 бутона, подсветка, черна40.98 €
/80.15 лв
Мишка Logitech G203 LIGHTSYNC, оптична (8000 dpi), USB, гейминг, 6 програмируеми бутона, Lightsync RGB подсветка, синя40.99 €
/80.17 лв



















































































































