Lenovo 540 USB-C Wireless Compact Mouse
GY51D20869
With a choice of colors, the Lenovo 540 USB-C Wireless Mouse is perfect to enhance your productivity anywhere, while complementing your on-the-go lifestyle. The convenient wireless UBS-C receiver provides stable plug-and-play connectivity and lets you pair your ultrabook with up to eight devices. With its long battery life, precise optical sensor, and up to 2400 on-the-fly DPI adjustment, this pocket-friendly mouse punches way above its weight.
Tech Specs
| Color | Abyss Blue |
| Battery Life | Up to 18 months (may vary based on usage) |
| Weight | 55 g |
| Mice Button | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Button Life | Left/rigt button - up to 3,000,000 clicks, Scroll click - up to 1,000,000 clicks |
| Mouse Sensor | Red optical sensor |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-C port |
| Power Requirement | 1 AA battery |
| Scrolling | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Brand | Lenovo |
| OS Requirements | Chrome OS, Windows 10, Windows 11 |
| Packed Weight | 132 g |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 126 x 94 x 47, mm |
| Height | 35 mm |
| Cable Length | 100 mm |
| Depth | 58 mm |
| Special/Added Features | Supports Lenovo USB-C or USB-A Unified Pairing Receiver |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Included Accessory | Lenovo USB-C Unified Pairing Receiver |
| Connection Type | 2.4G Wireless via USB-C receiver, Supports Lenovo Unified Pairing Receiver |
| DPI | Three level adjustable, 800 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Син |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
10.94 €
/21.39 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
5.86 €
/11.47 лв
120.00 € лв -
16.29 €
/31.85 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
52.89 €
/103.44 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
26.98 €
/52.77 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
9.16 €
/17.91 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.62 лв
120.00 € лв -
10.53 €
/20.59 лв
120.00 € лв -
5.49 €
/10.75 лв
120.00 € лв -
9.17 €
/17.93 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
108.53 €
/212.26 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
44.98 €
/87.97 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
235.91 €
/461.41 лв
120.00 € лв -
7.45 €
/14.58 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
27.66 €
/54.10 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
9.65 €
/18.88 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв
-
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
49.33 €
/96.48 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
61.58 €
/120.44 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв
Мишка Disney "Hanna Montana", оптична (800dpi), USB1.20 €
/2.35 лв
Мишка Disney Pixar TOY Story (MO195), USB1.40 €
/2.74 лв
Мишка Disney DSY-TP6001, оптична (800 dpi), жична, USB, с щампа + пад1.77 €
/3.47 лв


































































































































