Entry level full size wireless mouse extended from COA to fill the gap of RoW input portfolio with excellent cost-performance product, target market RoW emerging countries.
Key Details:
Weight: 85g ± 10g (w/o battery) Connectivity: 2.4 G wireless via USB-A dongle Buttons: 3 buttons w/o programmable Buttons life: Left/right: 3,000,000 cycles, middle/encoder: 300,000 cycles, power: 3,000 cycle DPI: 1000 Sensor: LED optical sensor Battery Life: 6 months with AA battery Ship group: Mouse, warranty, user guide, AA battery *1
Tech Specs
| Color | Black |
|---|---|
| Cable Length/Type | 2.4G wireless via USB-A dongle |
| Weight | 85g ± 10 g |
| Mice Button | 3 |
| Button Life | Left/right: 3,000,000 cycles, middle/encoder: 300,000 cycles |
| Mouse Sensor | Huaxi sensor |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Power Requirement | 1.5V, 15mA |
| Scrolling | UP/down |
| OS Requirements | Microsoft Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Agency Approvals | CB, CE |
| Height | 36 mm |
| Length | 116 |
| Depth | 61 mm |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% relative humidity |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% relative humidity |
| Connection Type | 2.4G wireless via USB-A dongle |
| DPI | 1000 DPI |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | Bluetooth |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
43.89 €
/85.84 лв
120.00 € лв -
28.43 €
/55.61 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв -
45.86 €
/89.70 лв
120.00 € лв -
39.88 €
/77.99 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
16.64 €
/32.55 лв
120.00 € лв -
16.64 €
/32.55 лв
120.00 € лв -
45.86 €
/89.70 лв
120.00 € лв -
11.60 €
/22.69 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
77.99 €
/152.54 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
7.72 €
/15.10 лв
120.00 € лв -
14.76 €
/28.86 лв
120.00 € лв -
11.22 €
/21.94 лв
120.00 € лв -
18.00 €
/35.20 лв
120.00 € лв -
49.98 €
/97.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
43.89 €
/85.84 лв
120.00 € лв -
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
28.43 €
/55.61 лв
120.00 € лв -
43.89 €
/85.84 лв
120.00 € лв -
9.10 €
/17.79 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
7.38 €
/14.42 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв
-
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
78.60 €
/153.73 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
117.02 €
/228.88 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
32.43 €
/63.42 лв
120.00 € лв -
236.41 €
/462.38 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв
Мишка Disney "Hanna Montana", оптична (800dpi), USB1.22 €
/2.38 лв
Мишка Disney Pixar TOY Story (MO195), USB1.42 €
/2.77 лв
Мишка Disney DSY-TP6001, оптична (800 dpi), жична, USB, с щампа + пад1.79 €
/3.51 лв












































































































