Lenovo Yoga Book 9
.png)
.png)
.png)
2x 14" (35.56cm) 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 750nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600, Glass, Touch, PureSight
Integrated Intel® Arc™ 140T GPU
5.0MP + IR with E-shutter
Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB, Intel® AI Boost, up to 13 TOPS
32GB Soldered LPDDR5x-8400, not upgradable
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
3x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, Always On
4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (user-facing tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
Backlit, English
88Wh Rechargeable Li-ion Battery
Local video (1080p) playback@150nits: 11.4 hr
65W USB-C® slim (wall-mount) AC adapter,
31.5 x 20.95 x 1.55 cm
1.219 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140T |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Няма |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 11 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий/Магнезий |
| Тегло: | 1.28 Kg |
| Цвят: | Син |
| Модел: | Lenovo Yoga |
|---|---|
| Серия: | Lenovo Yoga 9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Лаптоп Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3008GBM)(черен), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 16"(40.64cm) WQXGA OLED Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS2509.75 €
/4908.65 лв
Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG (9S7-15FK35-276), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz OLED Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home2508.73 €
/4906.65 лв
Лаптоп Dell Alienware 16 Aurora AC16250(AC16250_RPLH-R_011)(син), четиринадесетядрен Intel Core 9 270H 2.7/5.8GHz, 16"(40.64cm) WQXGA Anti-glare Display & GF 5060 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro2508.17 €
/4905.55 лв















































































































