Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1
![]() | ![]() |
Specs:
14" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power, Touch
Integrated Intel Graphics, 2.1 GHz Graphics Max Dynamic Frequency
5MP webcam + IR Discrete with Privacy Shutter
Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB, Integrated Intel AI Boost, up to 12 TOPS
1x 32GB LPDDR5X-7467MT/s, Soldered
1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe, Opal 2.0
Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Backlit keyboard, Bulgarian
Windows 11 Pro
58Wh Battery
65W USB-C Slim GaN (3-pin)
31.36 x 22.28 x 1.28/1.92 cm
1.4 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| AI производителност: | до 12 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий/Магнезий |
| Тегло: | 1.40 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.36 x 22.28 x 1.92 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad T14s |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Asus Zenbook S 16 UM5606GA-SR222X (90NB17H6-M00BX0)(сив), десетядрен AMD Ryzen AI 9 H 465 2.0/5.0GHz, 16" (40.64cm) WQXGA+ OLED 120Hz 500nits Anti-Glare Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB4, Windows 11 Pro2367.95 €
/4631.30 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 1 Aura Edition (21Q60023BM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 15.3" (38.86cm) 2.8K OLED Anti-Glare Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2363.50 €
/4622.60 лв
Лаптоп HP EliteBook X G1a (B68YQET#ABB)(сребрист), осемядрен AMD Ryzen AI 7 PRO 360 2.0/5.0GHz, 14" (35.56cm) WQXGA+ OLED Touch Display (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2378.47 €
/4651.89 лв











































































































































