HP ProBook 450 G10
816A3EA#ABB
Pike silver aluminum
HP ProBook 450 G10
Основни функции от най-висок клас
Продължавайте да развивате бизнеса си с 15-инчовия лаптоп HP ProBook 450 от висок клас. Останете фокусирани върху бизнес приоритетите с устройство, което е добре оборудвано за хибридна работа и е проектирано за дългосрочна производителност и лесна възможност за надграждане.
| Оптимизиран за хибридна работа Изпъкнете, независимо къде работите. Подобрете комуникациите с регулирането на осветлението и опционалните функции като Wi-Fi 6E и 5-мегапикселовата камера с 88-градусово зрително поле. Лесно свързвайте аксесоари с два многофункционални порта USB-C. | ![]() |
![]() | Производителност за разрастващия се бизнес Бъдете в крак с взискателните задачи с този богат на функции HP ProBook 450. Поемете работния ден с най-новия процесор на Intel, NVIDIA RTX2050 Discrete Graphics и дълъг живот на батерията. Лесно надграждайте паметта и мястото за съхранение, когато е необходимо. |
| Бързо преминете към продуктивност на работния плот с два многофункционални порта USB Type-C. Просто се свържете с USB-C кабели от лаптопа си към дисплеите и други периферни устройства. | ![]() |
Независимо дали провеждате разговор, записвате видео или правите снимки, HD с инфрачервена или опционалната 5МР камера с темпорално намаляване на шума осигурява изключителна яснота и повишена разделителна способност. Дръжте всички в полезрението си с 88-градусово зрително поле.
Увеличете производителността на лаптопа си с опционалната дискретна графика NVIDIA GeForce RTX2050. Осигурете бързо изпълнение на вашите компютърни, мултимедийни и AI натоварвания с подобрена, специализирана графика от следващо поколение.
Наслаждавайте се на ярки FHD изображения с 400 нита яркост, като добавяте ново измерение към цифровото съдържание. В комбинация с панел със слаба синя светлина този екран спомага за осигуряване на подобрено цялостно зрително изживяване.
Config specs
15.6" (39.62cm) FHD, IPS, Anti-Glare, 250nits, 45% NTSC (1920 x 1080)
NVIDIA GeForce RTX 2050 (4 GB GDDR6 dedicated)
720p HD camera, dual stereo speakers, dual array microphones
Intel Core i7-1355U (1.7GHz, up to 5.0 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads)
16 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 16 GB), 1 slot free
1 TB PCIe NVMe TLC SSD
Gigabit Ethernet
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2)
Bluetooth 5.3
2x USB Type-A 5Gbps signaling rate (1x charging, 1x power)
1x AC power
1x HDMI 2.1
1x stereo headphone/microphone combo jack
1x RJ-45
2x USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
3-cell, 51 Wh Li-ion battery
HP Smart 65 W External AC power adapter
Spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad, English
TPM 2.0 Security Chip, fingerprint reader
Free DOS
35.94 x 23.39 x 1.99 cm
1.79kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 2050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1355U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|---|
| Серия: | HP ProBook 450 G10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
127.31 €
/248.99 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
653.15 €
/1277.44 лв
885.30 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(сив), осемядрен Intel Ultra 5 236V vPro 3.5/4.7GHz, 14"(35.56 cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1255.10 €
/2454.77 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(сив) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 5 236V vPro 3.5/4.7GHz, 14"(35.56 cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1255.10 €
/2454.77 лв
Лаптоп Gigabyte Gaming A16 CVH (CVHI3EE894SD), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS1255.46 €
/2455.47 лв
















































































































