Lanberg WF10-2306-10S
НазадLanberg WF10-2306-10SLanberg WF10-2306-10SLanberg WF10-2306-10SLanberg WF10-2306-10SНапред
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиДокументация
Lanberg WF10-2306-10S
- Manufacturer: Lanberg,
- Manufacturer's code: WF10-2306-10S,
- Cabinet type: Wall-mount,
- Color: Grey RAL7035,
- Height: 6U,
- Cabinet dimensions (W x D x H): 280 x 310 x 336 mm,
- Height (top panel - bottom panel): 329 mm,
- Height (top panel - ground including screws): 336 mm,
- Packaging dimensions (W x D x H): 35 x 34 x 8.3 cm,
- Loading capacity: up to 20 KG,
- Protection rating: IP20,
- Door type: Front - Tempered glass,
- Compliance with standards: ANSI / EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI,
- Material: High-quality rolled steel, powder coated,
- Ventilation hole: Yes, 120mm, 110V or 230V,
- Front door thickness: 5.0 mm,
- Sheet thickness: Mounting profile - 1.0mm, the rest 0.8 - 1.5mm,
- Cable entry panels: Top, Bottom,
- Accessories included: Elements for wall installation, front door lock, M6 screws.
    Виж още Мрежови шкафове Lanberg
    Виж всички Мрежови шкафове в категорията
    Документация
    Технически характеристики
    Височина:  6U Unit
    Дълбочина:  310 mm
    Добави Ревю / Въпрос
    Оцени продукта или задай въпрос?
    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
    • 3
    • 2
    • 1
    Lanberg WF10-2306-10S
    Комуникационен шкаф Lanberg WF10-2306-10S, 10", 6U, 280 x 310 x 336 mm, сив