i3 NEO ARGB BLACK
![]() | Front mesh panel and RGB fans provide optimal airflow and stunning ARGB lighting effects
Front mesh panel and RGB fans provide optimal airflow and stunning RGB lighting effects
|
![]() | Maximum Airflow and Ventilation 4 pre-installed 120mm ARGB fans (Front x 3, Rear x 1) provide quick heat dissipation from the case and up to 8 fans can be supported |
| Case Form Factor | ATX Mid Tower |
|---|---|
| Dimensions | 422(D) x 219(W) x 484(H)mm |
| Weight | 5.6kg |
| Materials | Steel, Plastic, Tempered Glass |
| Motherboard Support | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Maximum VGA Length | 355mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 160mm |
| Maximum PSU Length | 210mm |
| PCI Expansion Slots | 7 pcs |
| Drive Bays | 2 x Combo (3.5" or 2.5", 1xToolless), 3 x SSD (2.5") |
| Fan Support | Front : 3 x 120mm / 3 x 140mm Top : 2 x 120mm / 2 x 140mm Rear : 1 x 120mm Bottom : 2 x 120mm |
| Fan(s) Included | Front : 3 x 120mm (with ARGB Fan) Rear : 1 x 120mm (with ARGB Fan) |
| Radiator Support | Front : 120mm / 240mm / 280mm / 360mm Top : 120mm / 240mm Rear : 120mm |
| I/O Ports | 1xHeadphones, 1 x MIC, 1 x USB2.0, 2x USB3.0, Reset Button, Power Button |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Zalman
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
24.88 €
/48.66 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.01 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
35.18 €
/68.80 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
104.63 €
/204.64 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
42.30 €
/82.73 лв
120.00 € лв -
104.63 €
/204.64 лв
120.00 € лв -
167.19 €
/327.00 лв
120.00 € лв -
16.46 €
/32.20 лв
120.00 € лв -
33.92 €
/66.34 лв
120.00 € лв -
33.57 €
/65.66 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
91.46 €
/178.89 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
39.68 €
/77.61 лв
120.00 € лв -
20.91 €
/40.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
29.75 €
/58.18 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.06 лв
120.00 € лв -
28.00 €
/54.76 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
7.23 €
/14.13 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
30.43 €
/59.51 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
7.38 €
/14.43 лв
120.00 € лв -
119.04 €
/232.83 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
70.47 €
/137.83 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
89.01 €
/174.09 лв
120.00 € лв -
24.88 €
/48.66 лв
120.00 € лв -
46.67 €
/91.28 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.24 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
25.03 €
/48.95 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
68.51 €
/133.99 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
229.99 €
/449.82 лв
120.00 € лв -
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
54.32 €
/106.24 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
49.70 €
/97.20 лв
120.00 € лв
-
361.33 €
/706.70 лв
120.00 € лв -
43.64 €
/85.35 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
58.70 €
/114.80 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв
Кутия Omega HG Xtreme SX-C3145B, ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, черна, без захранване15.13 €
/29.59 лв
Кутия Omega SX-C3145, ATX /Micro-ATX/Micro-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване15.84 €
/30.99 лв
Кутия Delux J602, microATX, 2x USB 3.0, черна, без захранване19.41 €
/37.96 лв










.png)
.png)
















































































