| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm(ZM_AF120 ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 173 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 384 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Panoramic View Seamless Tempered Glasses USB-C Unrestricted Cooling Potential Tool-Free Tempered Glasses Top/Bottom Magnetic Dust Filter Zalman AF120 Annular Fan with Shark Fin Blades Intuitive Cable Management Layout |
| РАЗМЕРИ | 418 x 216 x 422 mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Zalman
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
31.56 €
/61.72 лв
120.00 € лв -
33.61 €
/65.74 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
41.07 €
/80.33 лв
120.00 € лв -
16.73 €
/32.72 лв
120.00 € лв -
13.23 €
/25.87 лв
120.00 € лв -
144.09 €
/281.81 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
23.74 €
/46.44 лв
120.00 € лв -
15.35 €
/30.01 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
111.26 €
/217.60 лв
120.00 € лв -
52.65 €
/102.98 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
30.91 €
/60.45 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
165.35 €
/323.39 лв
120.00 € лв -
46.10 €
/90.16 лв
120.00 € лв -
28.74 €
/56.21 лв
120.00 € лв -
37.36 €
/73.07 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.98 лв
120.00 € лв -
25.38 €
/49.64 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
60.09 €
/117.52 лв
120.00 € лв -
23.90 €
/46.74 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
197.34 €
/385.96 лв
120.00 € лв -
17.94 €
/35.09 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
59.68 €
/116.73 лв
120.00 € лв -
27.08 €
/52.97 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
30.55 €
/59.75 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
29.18 €
/57.07 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
48.96 €
/95.76 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
63.91 €
/124.99 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
55.99 €
/109.51 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
83.34 €
/162.99 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
44.35 €
/86.73 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
42.65 €
/83.41 лв
120.00 € лв -
47.89 €
/93.67 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
63.00 €
/123.21 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв
Кутия Fortron CST360, mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, с прозорец, черна, без захранване51.94 €
/101.59 лв
Кутия Gamdias ATHENA M3, EATX/ATX/microATX/Mini-ITX, 3x 120 mm вентилатора ARGB, 1x USB 3.2 Type-C, черна, с прозорец, без захранване51.85 €
/101.41 лв
Кутия Xigmatek Aqua Compact, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване51.82 €
/101.35 лв




































































































