IIYAMA TE10518UWI-B1AG
| Размер: | 104.6" |
| Резолюция: | 5120x2160 |
| Формат: | 21:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.479 |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | PureTouch-IR |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 450 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 4000 :1 |
| Динамичен контраст: | 5000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 / 178 |
| Време за реакция: | 6.5 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Процесор: | Quad core A76+A55 |
| RAM памет: | 8 GB |
| Място за съхранение: | 64 GB |
| Операционна система: | Android |
| Режим на работа: | 16/7 |
| Колонки: | 2 x 16W + 16W Subwoofer |
| HDMI: | 4 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB Type-C: | 2 x USB-C |
| USB-HUB: | 6 x USB 3.2 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| SPDIF: | да |
| LAN: | да |
| Wireless: | да |
| Bluetooth: | да |
| Аудио вход: | Mini jack x 1 |
| Изходи: | Mini jack x1; HDMI Out; RJ45 (LAN) |
| VESA: | 1000x400 |
| Функции: | Thin bezel; Microsoft Teams Front Row; 5K - 11 Mega Pixels; 21:9 Ultra-Wide Screen; Blue light reducer; iiWare 11; USB-C front 15W PD, back: 100W PD; 4x Touch pen; Media playback; OSD key lock |
| Включени аксесоари: | Power cable, USB and HDMI cables, 4x Touch pen (Dual function tips, Anti-Bacterial), Quick start guide, Safety guide, WiFi Module (OWM002), Wall Mounting Bracket (VESA 1000x400mm), Mounting bracket for NUC, Mounting bracket for webcam, Remote control with |
| Енергопотребление: | 282 W |
| Сертификати: | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH (RoHS), REACH SVHC above 0.1%: Lead |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Tънка рамка: | да |
| OPS слот: | да |
| Работна температура: | 0°C ~ 40°C (32°F~104°F) |
| Тегло: | 91.400 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 104.6" (265.68 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
477.58 €
/934.07 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Интерактивен дисплей Dahua LCH75-MC410-B, 75" (190.5 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, Wi-Fi, LAN, HDMI, VGA, USB, USB Micro, RS2323825.05 €
/7481.15 лв
Интерактивен дисплей BenQ RP8605, 86" (218.44 cm) 4K/UHD IPS дисплей, DisplayPort, HDMI, Optical, VGA, USB, Jack 3.5mm, RS-232, LAN, Bluetooth, Wi-Fi, microSD слот3336.88 €
/6526.38 лв
Интерактивен дисплей Samsung WM85B Flip 4, 85" (215.9cm) 4K/UHD дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, RS-2322971.00 €
/5810.77 лв



















































































































