ZBook Power G10
98Q00ET#ABB
Grey
HP ZBook Power G10
Преминете към професионална производителност и сигурност на невероятно достъпна цена. Повишете производителността си със ZBook Power - предоставящ подобрени функции за съвместна работа и компоненти от професионален клас.
![]() | Мощност на професионалните работни потоци Преодолявайте 3D натоварвания с интегриран или дискретен графичен процесор, процесор на Intel и големи конфигурации на паметта. |
Издръжливо изцяло алуминиево шаси Проектиран по строги тестове по военни стандарти, този компютър е създаден да издържи дълго време с подчертано първокласно покритие. | ![]() |
![]() | Свържете се. Общувайте. Сътрудничете си Работете и си сътрудничете ефективно в движение с дълготрайна батерия, софтуер за потискане на шума с изкуствен интелект, който блокира разсейващите фонови шумове, и устройство, което е достатъчно мощно, за да работи с професионални софтуерни приложения. |
Сертифицирана от професионалисти мощност на една ръка разстояние Windows 11
Процесор Intel Core i7
15,6" (39,6 см) диагонал на FHD дисплея
Високоскоростно устройство за съхранение HP Z Turbo Drive | ![]() |
Specs:
15.6" (3.62cm), FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
NVIDIA RTX A1000 Laptop GPU (6GB GDDR6 dedicated)
5MP HD IR camera, dual array digital microphones
Intel Core i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB, 45W-115W TDP
1x 32GB DDR5-5200MT/s, 2x SODIMM slots, single-channel
1TB PCIe NVMe TLC SSD
Gigabit Ethernet
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth 5.3
1x USB4 Type-C 40Gbps (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (charging)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps
1x HDMI 2.1
1x Headphone/microphone combo jack
LAN
Smart Card Reader
6-cell, 83Wh Li-ion polymer battery
150W external AC power adapter
Full-size, backlit keyboard with numeric keypad, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module TPM 2.0
Fingerprint Sensor
Windows 11 Pro
35.94 x 23.39 x 2.28 cm
2.01kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX A1000 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Smart Card |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 2.0 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook Power |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition Glacier White (21QA0084BM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED Anti-Glare Touch Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2395.24 €
/4684.67 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 1 Aura Edition (21Q6001FBM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 15.3" (38.86cm) 2.8K OLED Anti-Glare Touchscreen Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2417.64 €
/4728.49 лв
Лаптоп HP EliteBook X G1a (B68YQET#ABB)(сребрист), осемядрен AMD Ryzen AI 7 PRO 360 2.0/5.0GHz, 14" (35.56cm) WQXGA+ OLED Touch Display (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2378.47 €
/4651.89 лв
























































































































