ZBook Fury 16 G10
98J91ET#ABB
HP ZBook Fury 16 G10
Управлявайте интензивните работни процеси със ZBook Fury, сега с процесор от десктоп клас. Благодарение на дискретната си графична карта и екран с зашеметяващ дисплей, можете да рендирате в 3D или да тренирате модели за машинно обучение в движение.
![]() | Справяйте се едновременно с множество взискателни работни процеси
|
Ъпгрейд. Надграждане. Еволюция
Насладете се на съхранение и памет на ниво настолен компютър с опцията за ъпгрейд. Надстройването е лесно благодарение на свободния от инструменти достъп до компонентите. | ![]() |
![]() | Тънка рамка за по-голяма площ на дисплея
Вдъхнете живот на проектите си на красив екран и се насладете на по-голям дисплей благодарение на дизайна с тънка рамка. |
Толкова мощен, че ще забравите, че е лаптоп
Процесор Intel Core i9 | ![]() |
Config specs:
16" (40.64cm), WQUXGA (3840 x 2400), IPS, anti-glare, micro-edge, 500 nits, 100% DCI-P3, HP DreamColor
NVIDIA RTX 3500 Ada Generation Laptop GPU 12 GB GDDR6
5MP IR Camera, HP World Facing Microphone dual array digital microphones
Intel Core i9-13950HX, 24C (8P + 16E) / 32T, P-core 2.2 / 5.5GHz, E-core 1.6 / 4.0GHz, 36MB, 55W-157W TDP
2x 16GB DDR5-5600MT/s, 4x SO-DIMM slots, supports dual-channel, up to 128GB DDR5
1TB SSD PCIe NVMe TLC M.2
Gigabit Ethernet
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth 5.3
2x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge)
1x USB 3.2 Gen 1 (charging)
1x USB 3.2 Gen 1
1x HDMI 2.1
1x Mini DisplayPort 1.4a
1x LAN (RJ-45)
1x Headphone/microphone combo jack
Audio by Bang & Olufsen, dual stereo speakers with discrete amps
8-cell, 95 Wh Li-ion polymer battery
230W external AC power adapter
Backlit, keyboard with a Programmable Key and numeric keypad, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module TPM 2.0
Fingerprint reader
Windows 11 Pro
36.3 x 25.06 x 2.86 cm
2.4kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3840 x 2400 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX 3500 Ada Generation |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i9 |
| Модел процесор: | 13950HX |
| Брой ядра: | 24 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.5 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.4 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.30 x 25.96 x 2.35-2.61 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook Fury |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1794.27 €
/3509.29 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв
Лаптоп HP ZBook 8 G1i AI (A3ZU1ET)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 265H 2.2/5.3 GHz, 16" (35.56 cm) WQUXGA IPS 120Hz Anti-Glare Display & RTX 500 Ada Generation 4GB, (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro5688.50 €
/11125.75 лв
Лаптоп Asus ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA124X (90NR0LF1-M005L0), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 18" (45.72 cm) WQXGA Mini LED Display & GF RTX 5090 24GB (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD, 2x Thunderbolt 5, Windows 11 Pro5319.20 €
/10403.46 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H (83F500KWBM), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA OLED 240Hz Glossy Display & GF RTX 5090 24GB GDDR7 (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS5254.93 €
/10277.75 лв









































































































































