98M90ET#ABB
Silver
14" (35.56cm), WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 800nits, 100% sRGB, HP Sure View Integrated Privacy Screen
NVIDIA RTX A500 4GB GDDR6
5MP IR camera, integrated microphone
Intel Core Ultra 7 165H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, P-core 1.4 / 5.0GHz, E-core 0.9 / 3.8GHz, Low Power E-core 0.7 / 2.5, 24MB, 28W-115W TDP, Intel AI Boost NPU 1.4GHz
1x 32GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 2x SO-DIMM DDR5 slots, supports dual-channel memory
1TB SSD PCIe NVMe M.2
Intel Wi-Fi 6E AX211 802.11ax (2x2)
Bluetooth 5.3
2x Thunderbolt 4 USB Type-C 40 Gb/s (powering via USB, DisplayPort 1.4)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5 Gb/s (1x charging, 1x power)
1x HDMI 2.1
1x combo jack for stereo headphones/microphone
2x user-facing digital speakers, PolyStudio Audio, HD Sound
HP Lithium-ion-polymer 56Wh 3-cell battery
USB Type-C 100W Power Adapter
HP Premium Backlit Keyboard, splash-resistant, без кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader
Windows 11 Pro
31.57 x 22.44 x 1.92cm
1.41kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX A500 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 165H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 1.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.42 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.56 x 22.25 x 1.54 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook Firefly |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
127.31 €
/248.99 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
653.15 €
/1277.44 лв
885.30 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition (21NX006FBM), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 2.0/5.2 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED 500nits Anti-Glare Touch Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3103.92 €
/6070.74 лв
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614PM-RV160(90NR0KW7-M008M0), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 8940HX 2.4/5.3GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, No OS3078.52 €
/6021.05 лв
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614PR-RV022W(90NR0NJ7-M004E0), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 8940HX 2.4/5.3GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Home3076.42 €
/6016.95 лв























































































































